Aryan Anatomik Terlik Taba Rengi

-31%

ARYAN ANATOMİK SABO TERLİK 

Hafif, Ortopedik ve Hijyenik

Özellikle hastanelerde kullanmak  için üretilmiş olan Aryan Anatomik Terlik, insan ağlığına uyumlu ortopedik taban içlerine sahiptir. Aryan Anatomik Terlik' in sayası ( terliğin üst kısmı) el yapımı doğal malzemelerden oluşmaktadır. İnsan sağlığına uyumlu taban içi ve doğal malzemelerden üretilmiş bir üst kısımdan oluşan Aryan Anatomik Terlikler' in taban içleri  aynı zamanda su bazlı, insan sağlığına uygun materyallerden üretilmiştir ve bu yönüyle de tercih sebebidir. 

Aryan Anatomik Terlik, sizin rahatınızı ve sağlığınızı düşünerek özel olarak tasarlanmış katmanlardan oluşur. Terliğin en alt kısmı yani tabanı, CE standartlarına uygun, ısıyı iletmeyen yüksek yoğunluklu poliüretan malzemeden üretilmiştir. Karbon bazlı bir malzeme olan poliüretan, Aryan Anatomik Terlik' in hafif, dayanıklı ve sağlıklı olmasını sağlar. Tabandan hemen sonra yüksek basınçta dahi çökmeyen ve ayağınızı bir tüy kadar hafif hissetmenizi sağlayan özel sünger bulunur. Bu özel sünger sayesinde Aryan Anatomik Terlik' in ayağınızda olduğunu bile hissetmezsiniz. Bu katmanlarına ardından su bazlı, insan sağlığına uygun metaryallerle hazırlanmış taban içi  ve ve el yapımı materyallerden işlenmiş orjinal sayalar gelir. Sizin de gördüğünüz gibi Aryan Anatomik Terlik' in her kısmı her bölümü sizin sağlığınız ve rahatınız için özel olarak, kaliteli malzemeden üretilmiştir.


Aryan Anatomik Terlik' in Özellikleri Nelerdir?

CE Standartlarına uygun, ısıyı iletmeyen, yüksek yoğunluklu karbon bazlı malzemeden üretilmiştir. 

Kullandığı özel yüksek yoğunluklu sünger sayesinde yüksek basınç altında çökmez. Aynı zamanda son derece hafiftir. 

Su bazlı, insan sağlığına uygun materyallerden oluşan bir taban içine sahiptir. 

Aryan Anatomik Terlik' in iç kısmı, insan sağlığına uygundur ve son derece ortopediktir. 

Terliğin sayası ( üst kısmı) el yapımı materyallerden işlenmiş olup aynı zamanda orjinaldir. 

Aryan Anatomik Terlik, 5 farklı katmandan oluşur. Katmanların her biri sizin rahatınız ve hijeniniz için tasarlanmıştır. 

Aryan Anatomik Terlik, özellikle hastanelerde kullanılmak için son derece uygundur ortopedik, hijyenik ve de anatomiktir.  Mantar veya benzeri cilt hastalıklarına sebep vermez. 

Aryan Anatomik Terlikler, ayak anatominize uygun olarak tasarlanmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

13 Product(s) Sold
  • 35TL
  • 24TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Aryan Terlik, sabo terlik, bayan sabo terlik