Menu
Your Cart

ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik

ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik
Görüntülenme: 541
137,06TL

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo
150 ₺ ve üzeri tüm ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ!
İade Hakkı
Satın almış olduğunuz ürünü Şartlar&Koşullar'a uymak şartıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Shoerokee Ürünler Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizden satın alırken muhakkak ayak boyunuzu ölçüp beden tablosunda karşılığı olan numarayı sipariş veriniz.

ShoeRokee Çiçekli Sabo Terlik

Ayak sağlığı şakaya gelmez. Karşınızda ortopedik tabanıyla ayağınızı dört noktadan destekleyerek uzun saatler ayakta geçirmenizi sağlayacak olan ShoeRokee çiçekli sabo terlik modelleri, günlük mesaisini ayakta harcayan tüm doktor, hemşire ve hasta bakıcılar için son derece uygundur. Kaliteli malzemeden üretilen  ShoeRokee çiçekli saboanatomik  modelleri son derece hafif ve ergonomik olmalarıyla öne çıkan terlik modellerindendir.

ShoeRokee çiçekli sabo terlikler modelleri  tamamen mikro fiber deri malzemeden üretilmişlerdir. Sahip olduğu beyaz renk sayesinde kirlendiğinde bunu belli eden  ShoeRokee çiçekli sabo medikal terlik pek çok açıdan bir sabo terlik modeline çok benzer. Ön kısmı kapalı olan  ShoeRokee çiçekli sabo terlik modelleri bir numara büyük kalıp olduğu için ayağınıza tam oturur. Yumuşak ve 5 nokta anatomik deri tabanı sayesinde son derece rahat bir kullanım sunan ShoeRokee ortopedik terlik anatomik yapısı ile ayağınızın rahat etmesini sağlar ve ayak sağlığınızı korur. Ayağınızda varis, topuk dikeni, epin topuk gibi problemlerin oluşmasını engeller. Ürün pek çok açıdan bayan Hemşire Terlik sabo terlik modellerine benzer. 

Kir tutmayan ve oldukça hafif olan ShoeRokee çiçek desenli  sabo terlikler  aynı zamanda kaymaz EVA alt tabanı sayesinde size pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Eğer siz de ayakta çalışmak zorunda kalan biriyseniz ShoeRokee sabo terlik modellerini kullanabilirsiniz. ShoeRokee çiçekli ortopedik  terlik modelleri özellikle hemşire, doktor ve hasta bakıcılar için uygun bir terlik modelidir. Şimdi sitemiz sabomar.com’a girebilir kullanışı, şık ve sağlam ShoeRokee çiçek desenli sabo terlik modellerinden  birini tercih edebilirsiniz.


ShoeRokee Çiçekli Sabo Medikal Terlik Özellikleri:

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi