Menu
Your Cart

Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ

Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ
Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ
Stokta yok
Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ
Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ
Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik - 301-BYZ
Görüntülenme: 5586
101,35TL
Vergiler Hariç: 101,35TL

     Dr Mery Bayan Varis Yaylı Sabo Terlik  301-LCV

   * Yaylı sistemi sayesinde ayaklarda parmak bölümünde rahat parmak uçlarını sabit tam oturan ve topuk kısmında yayların ,yaylanarak  adımlarımızda  hareketi kolaylaştıran özel olarak varis önlemek için tasarlanmıştır.

    *Yoğun, hareketli ve gün boyu sürekli oturanlar için tasarlanan özel varis önleyici terlik kan basıncı kalbe pompalayarak kanın rahat dolaşımını sağlar,kanın damarlara taşınmasını kolaylaştırır,rahat adımlarla yürümemizi sağlar.

     *Ahşap, anatamik,yaylı terlik 'Türk Patent Enstitüsü' tarafından koruma ya alınan , bilimsel, teknolojinin son sistemleri ile üretilen,günümüzün hızlı yaşam standartlarına uyum sağlayabilme özelliği ile ayak sağlığımızıda  düşünerek tasarlanan ilk ve tek üreticilen varis sorununu başlamadan oluşumunu önlemek için tasarlanan özel ürünümüz ,

      Varis önlemek için üretime geçtik,ayak sağlığımız için, varis terliğini yollarda sağlıklı yürüyüşleri yaylanarak rahat masaj yapma özelliği için seçtik.

       Tahta tabanlı, üst katmanı deri,yaylı sabo terlikleri rahat tabanı anatomik ,her ayağa uyumlu, doğal,hafif konforlu olan gün boyu bizi taşıyan ayaklarımız için ideal bir ürün terletme özelliği olmayan,neme dayanıklı ,su geçirmez tam anatomic adımlarımızı atarken rahat hareket etmemizi sağlayan Dr Mery tahta sabo terlikleri sağlıktır.
 Bütün gün ayaklarımız bizi taşır dolayısıyla yoğun tempo ayaklarımızda yorgunluk hissi, ağrılar bizi zor durumda bırakır.Zamanla bu ayaklarımızda varis oluşmasına ve çeşitli ayak rahatsızlıklarına sebebiyet verir.Bunlara mahal vermemek için baştan tedbirlerimizi alalım. 

       1912 den bu tarafa sizlere değişik şekillerde hizmet veren şirketimiz 2008 den bu güne Dr mery tahta sabo terliklerin ile hizmet veriyoruz. Adımlarla başladık, yürüdük şimdi ise koşarak maratona tempo uydurmaya çalışıyoruz çünkü yaşam hızla değişen,gelişen hızlı ilerleyen bir zaman sürecini yaşıyoruz,biz ekibimizle yenilikleri takip ediyoruz.Sizin fikir ve düşünceleriniz bizim için önemli,kulağımız sizde önerilerinizi bekliyoruz.

        Dr Mery tahta tabanlı çiçekli sabo terlikleri ile size doğanın kucağından ağaç sağlığını ve toprağın bağrından yetişen çiçekleri  doğadaki enerjiyi ayaklarımıza taşıyarak adımlarımızla 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi