Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik
Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik

Gezer Turkuaz - Lacivert Eva Terlik (GML881)

Brand : Gezer
Price : $13.68(Vat included)
:

Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Taban Terlik

Turkuaz - Lacivert Gezer Eva taban terlik son derece ortopedik ve rahat bir terlik modelidir. Pek çok açıdan sitemizde bulunan ve “işyeri terliği” “işyeri terliği” olarak anılan sabo terlik modellerine son derece benzeyen

Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Taban Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Gezer Eva Terlik modelleri terliğin ayağınızdan çıkmasını engelleyen topuk bandına sahiptirler. Buna ek olarak tipik bir sabo terlik modeli gibi ön kısmı kapalı olan Gezer Eva Terlik modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

 

Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Terlik ismini Etilen Vinil Asetat maddesinden üretilmiş olan tabanından alırlar. Bu madde son derece steril ve bakteri üretmeyen bir malzeme olmasının yanında ısı ve soğuk geçirmez. Bu özelliklerine ek olarak geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olan Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Terlik aynı zamanda topuk bandı sayesinde ayağınızdan kolayca kaymaz. Buna ek olarak kaliteli poliüretan gövdesi ve kapalı ön kısmı sayesinde son derece kullanışlı olan Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Taban Terlik aynı zamanda oldukça hafiftir. Sahip olduğu özellikleri sayesinde “yemekhane terliği” ve “işyeri terliği” gibi isimlerle anılan Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Terlik için şimdi sitemizden sipariş verin. Farklı renk kombinasyonlarına sahip olan terlikler klasik sabo terlik modellerinde olduğu gibi aynı zamanda “hastane terliği” gibi isimlerle de anılırlar.

Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Tabanlı Terlik Özellikleri:

  • Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Terlik Önü Kapalı Bir Terlik Modelidir.
  • Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Tabanlı Terlik Anatomik Tabanlı Bir Terlik Modelidir
  • Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Tabanlı Terlik Modelinin Tabanı Özel Bir Malzemeden Üretilmiştir. Bu Malzeme Isı Veya Soğuğu Geçirmez, Bakteri Üretmez Ve Geri Dönüştürülebilir.
  • Turkuaz - Lacivert Gezer Eva Terlik Topuk Bandı Sayesinde Ayağınızdan Hemen Kaymaz.
  • Terlikler Yapı Olarak Klasik Sabo Terlik Modellerine Benzerler.
  • Terlik Modellerinin Gövdesi Yüksek Kaliteli Poliüretan Malzemeden Üretilmiştir. Bu Malzeme Oldukça Hafiftir.

Eva Taban Nedir?

Gezer Eva Terlik veya başka markalar tarafından üretilmiş olan Eva Terlik modelleri bu isimlerini “Eva Taban” olarak anılan Etilen Vinil Asetat Malzemesinden alırlar. Malzemenin baş harflerinden oluşan EVA, bakteri üretmeyen bir malzeme olduğu için son derece sağlıklı ve hijyenik bir malzemedir.

Product Type
Clogs
Gender
Men
Product Color
Navy blue Turquoise
Base Type
Eva Sole
We recommend these along with this item.
Çerez Kullanımı