Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik
Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik
Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik
Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik
Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik

Hogu's Mavi Bayan Parmak Arası Terlik (HGS-M-P)

Brand : Hogu's
Discount Rate : %10 Discount
Price : $21.81(Vat included)
Discounted : $19.63(Vat included)
:

Hogu’s Mavi Bayan Parmak Arası Terlik

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte şıklık yarışı hız kazanmış durumda. Yalnızca tekstil ürünlerinde değil ayakkabı ve terlik ürünlerinde de şıklık son derece önemli bir konu. Bu nedenle hogu’s parmakarası terlikler sizler için en iyi şekilde dizayn ediliyor.

Parmak arası terlikler hem kadınların hem de erkeklerin bir numaralı önceliği konumunda. İsterse plajda giyilmek için olsun isterse günlük giyimde, parmak arası terlikleri tercih eden kişilerin sayısı her geçen gün artmakta.

Parmak arası terlikler yaz şıklığının da en önemli parçaları arasında yer aldığından, talip sayısı da buna bağlı olarak her geçen gün artmakta. Özellikle kaliteli ürüne olan talep her sezon daha fazla artıyor. Kullanıcılar için terliğin hem görüntüsü hem de konforu büyük önem arz ediyor. Bu nedenle hogu’s bayan parmak arası terlikler sıklıkla tercih edilen markalardan birisi olma özelliğine sahip.

Parmak arası terliklerde, özellikle günlük kullanılan tiplerinde ergonomik yapı son derece büyük öneme sahip. Zira kullanıcılar ayakların konforuna da büyük bir önem veriyorlar. Ergonomik yapı, kaliteli malzemeyle de birleşince ortaya kaliteli parmak arası terlikler çıkıyor.

Hogu’s Bayan Parmak Arası Terlik Özellikleri

Bu terlik tipleri ayağın konforlu olması açısından büyük önem arz ediyor. Özellikle yürüyüş yapmayı seven ve sürekli ayakta kalan kadınların en önemli tercihi olan hogu’s bayan parmak arası terlikler, ergonomik yapısı sayesinde kullanıcıların oldukça beğenisini kazanan bir ürün olma özelliğine sahip.

Hogu’s bayan parmak arası terlikler, suni deri yapısıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça sağlıklı olan suni deri ürünler, kir tutmamasıyla oldukça hijyeniktir ve ayak sağlığını korumaktadır.

Şıklığın Önemi

 Yaz sezonunun açılması, parmak arası terlikleri yeniden popüler hale getirdi. Parmak arası terliklerle oldukça şık bir görünüme sahip olmak mümkün. Yapabileceğiniz basit kombinlerle şıklığınıza şıklık katma fırsatına sahipsiniz.

Hogu’s parmak arası terlikler, son derece önemli bir şıklık anahtarı olabilecek özelliğe sahiptir. Ergonomik yapısı sayesinde de ayakların konforuna konfor katan bu terlikler, yine yaz sezonunun en çok tercih edilen ürünlerin bir tanesi olacak. 

Product Type
Clogs
Gender
Women
Product Color
Blue
Age Group
Adult
Sezon
İlkbahar-Yaz
We recommend these along with this item.
Çerez Kullanımı