Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz
Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz
Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz
Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz

Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz (00A422-E-as-tr)

Brand : Polaris
Price : $38.21(Vat included)
:

Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik pek çok açıdan standart bir sabo terlik modelidir. Kapalı ön kısım, gün boyunca ayak parmaklarını alacağı darbelerden korur. Kapalı ön kısım aynı zamanda nefes alan ve hava sirkülasyonunu sağlayan büyük gözeneklere sahiptir. Uzun çalışma saatleri boyunca ayakta kalmak zorunda kalan doktor, hemşire, sağlık personeli, eczacı veya yemekhane çalışanları için oldukça ideal olan Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik aynı zamanda 5 noktadan destekli tabanı sayesinde ayak tabanlarınızın rahat etmesini sağlar.


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik Modelinin sahip olduğu 5 noktadan destekli taban kısmı, topuk dikeni ve benzeri ortopedik rahatsızlıkların oluşmasını engeller. Firmanın kendi sitesinde Polaris 5 Nokta olarak geçen  medikal terlik modeli, bağcıklı bir terlik modeli değildir. Sitemizde bulunan Sabo Terlik Modelleri, erkek kullanıcılar için üretilmiştir. Suni deri ve yüksek kaliteli köpük malzemeden üretilen Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik, 40 - 45 numaralı çeşitleriyle sitemizde sizleri bekliyor.


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik oldukça hafiftir ve topuk kısmının açık olması, kapalı ön kısmının nefes alması gibi özellikleriyle ayaklarınızın nefes almasını sağlar. Erkek doktor, hemşire, hasta - bakıcı, eczacı gibi meslek grupları için üretilmiş olan Polaris 5 Nokta Erkek Sabo Terlik, kirlendiğinde silinebilir ve kolay - pratik bir kullanım sunar. Topuk dikeni, varis, ağrı gibi ortopedik problemlerin oluşmasını engelleyen Polaris Ecosabo ile rahat bir kullanım sizi bekliyor. 

Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik - Beyaz Özellikleri:


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik, 5 Nokta Destekli Tabanı Sayesinde Ayak Tabanınızın Rahat Etmesini Sağlar. Topuk Dikeni, Topuk Ağrısı, Varis, Ayak Mantarı Gibi Rahatsızlıkların Oluşumunu Engeller.


Terlik, Yapısı Olarak Tipik Bir Sabo Terlik (Medikal Terlik) Modelidir.


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik, Nefes Alan Gözenekli Ön Kısmı, Rahat Tabanı Ve Diğer Özellikleriyle Çalışma Saatlerini Ayakta Geçirenler İçin İdealdir.


Polaris 5 Nokta Erkek Ecosabo Terlik, Yüksek Kaliteli Suni Deri Ve Köpükten Üretilmiştir Ve Hafif Bir Yapıya Sahiptir.

 

 

Product Type
Clogs
Gender
Men
Product Color
White
Base Type
Polyurethane Sole
Çerez Kullanımı