Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik
Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik
Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik
Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik
Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik

Prodexy Beyaz Eva Crocs Terlik (EVA-BYZ)

Brand : Prodexy
Price : $16.62(Vat included)
:


 Prodexy EVA Crocs Terlik

Pek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri terliğin ayağınızdan çıkmasını engelleyen topuk bandına sahiptirler. Buna ek olarak tipik bir sabo terlik modeli gibi ön kısmı kapalı Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik ismini Etilen Vinil Asetat maddesinden üretilmiş olan tabanından alırlar. Bu madde son derece steril ve bakteri üretmeyen bir malzeme olmasının yanında ısı ve soğuk geçirmez. Bu özelliklerine ek olarak geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik  aynı zamanda topuk bandı sayesinde ayağınızdan kolayca kaymaz. Buna ek olarak kaliteli poliüretan gövdesi ve kapalı ön kısmı sayesinde son derece kullanışlı olan Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik aynı zamanda oldukça hafiftir. Sahip olduğu özellikleri sayesinde “yemekhane terliği” ve “işyeri terliği” gibi isimlerle anılan Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik için şimdi sitemizden sipariş verin. Farklı renk kombinasyonlarına sahip olan terlikler klasik sabo terlik modellerinde olduğu gibi aynı zamanda “hastane terliği” gibi isimlerle de anılırlar.

Prodexy EVA Crocs Terlik Özellikleri

  • Prodexy EVA Crocs Terlik Önü Kapalı Bir Terlik Modelidir.
  • Prodexy EVA Crocs Terlik Anatomik Tabanlı Bir Terlik Modelidir
  • Prodexy EVA Crocs Terlik Terlik Modelinin Tabanı Özel Bir Malzemeden Üretilmiştir. Bu Malzeme Isı Veya Soğuğu Geçirmez, Bakteri Üretmez Ve Geri Dönüştürülebilir.
  • Prodexy EVA Crocs Terlik Topuk Bandı Sayesinde Ayağınızdan Hemen Kaymaz.
  • Terlikler Yapı Olarak Klasik Sabo Terlik Modellerine Benzerler.
  • Terlik Modellerinin Gövdesi Yüksek Kaliteli Poliüretan Malzemeden Üretilmiştir. Bu Malzeme Oldukça Hafiftir.
Product Type
Clogs
Gender
Unisex
Product Color
White
Base Type
Polyurethane Sole
Çerez Kullanımı