Menu
Your Cart

Pinoso's Siyah Erkek Düz Diyabetik Ayakkabı

Diyabetik Ayakkabı (Şeker Ayakkabısı) 


Şeker hastalığı bulunanlar için özel olarak üretilmiş diyabetik ayakkabı modelleri sitemizde sizleri bekliyor. Diyabet problemi, insülinin vücutta yetersiz oranda salgılanmasına neden olur ve ayak, el ve ayak parmakları gibi uzuvların bakteriyel enfeksiyon, topuk ülseri, yaralanmalara karşı daha hassas ve savunmasız olmasına neden olur. Diyabetik ayakkabı ise, tam olarak gerçekleşebilecek bu sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için üretilmiş olan ayakkabı modelleridir. 


Diyabetik ayakkabı modellerinin ön kısmı kapalıdır. Bu sayede ayak parmakları çarpma ve küçük kazalara karşı korunmuş olur. Kaliteli deri malzemeden üretilen ön kısım, aynı zamanda nefes alır ve ayağın terlemesini önler. İç kısmı yumuşak deri malzemeden üretilen diyabetik ayakkabı modelleri, topuk kısmıyla da konfor sağlar. 


Ayak şişmesine karşı geniş kalıpla üretilen diyabetik ayakkabı modelleri, rahatlığı diyabet hastalarına sunmak için bağcıklı olarak üretilmezler. Bunun yerine ayakkabının ayağı kavraması bir tür üst kemer ile sağlanır. Yüksek topuklara sahip olmayan diyabetik ayakkabı modellerinin iç ayak tabanları son derece yumuşaktır. Dış taban ise hafif malzemeden üretilmesinin yanında yeterli bir kavrayış sağlar. Diyabetik Ayakkabı Özellikleri Nelerdir? 


  • Diyabetik Ayakkabılar, Ayak Numaranıza Göre Çeşitli Bedenlerde Üretilmişlerdir. 

  • Sıradan Bir Ayakkabı Modelinden Farklı Olarak Diyabetik Ayakkabı, Son Derece Rahattır; Rahat Bir İç Kısma, Kapalı Ve Nefes Alan Bir Ön Bölüme, Üst Kemer Kısmına Ve Destekli Bir Topuk Bölümüne Sahiptir. 

  • Yüksek Topuklu Olmayan Diyabetik Ayakkabı Bu Sayede Etkin Bir Kullanım Sunar. 

  • İç ve Dış Kısmı Son Derece Yumuşak Olan Diyabetik Ayakkabı, Deri Ve Poliüretan Malzemeden Üretilmiştir. Taban Kısmı Poliüretan Olup, Üst Kısmı Deridir. 

  • Üst Kısım Nefes Alarak Ayakta Terleme Ve Buna Bağlı Kötü Koku, Bakteri Enfeksiyonunu Ortadan Kaldırır. 

  • Destekli Topuk Kısımları Sayesinde Diyabetik Ayakkabılar Topuk Ülseri Problemini Ortadan Kaldırır. 

  • Az Dikişi Kullanılarak Üretilen Diyabetik Ayakkabılar “Şeker Ayakkabısı” Veya “Diyabet Ayakkabısı” Gibi İsimlerle De Anılırlar. Genellikle 2 Sınıf Olan Bu Ürün Erkek Ve Kadın Kullanıcılara Hitap Eder. 

  • Diyabetik Ayakkabılar Geniş Kalıpla Üretilirler Ve Bu Sayede Kullanıcının Ayaklarını Rahatsız Etmezler. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi