Lumberjack

Lumberjack Markasını duymayan yoktur. Bu harika terlik – sandalet modelleri gerek rahatlıkları gerekse şık tasarımlarıyla kadın – erkek hemen herkesin kısa zamanda gözdesi olmayı başarmıştır. Eğer siz de dışarda veya kapalı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ortopedik bir terlik – sandalet bakıyorsanız Lumberjack Terlik modellerimize göz atabilirsiniz. Ayağınızı yerden kesecek olan Lumberjack Terlik modelleri çok farklı özelliklere sahiptir. İlk olarak bu terlik modelleri son derece şıktır. Genellikle çift renkli olarak tasarlanmış olan Lumberjack Terlik ve Lumberjack Sandalet modellerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Lumberjack Terlik Modelleri nin ön kısımları kapalıdır. Bu yönüyle terlikler klasik sabo terlik modellerine çok benzlerler. Lumberjack Terlik modellerinin kapalı ön kısımları oldukça büyük gözeneklere sahiptirler. Bu sayede ayaklarınız günlük kullanım esnasında nefes alır ve terlemez. Buna ek olarak Lumberjack Terlikler oldukça ortopedik ve anatomik taban kısımlarına sahiptirler. Eğer siz de şık, sportif, kullanışlı ve kaliteli bir terlik arıyorsanız tercihinizi Lumberjack Terlik modellerinden yana kullanabilirsiniz. 

Göster:
Sırala:

Lumberjack Terlik Nedir?

Tarihte pek çok endüstriyel olay ve durum çeşitli icatların ve keşiflerin meydana gelmesine neden olmuştur. Bunun en popüler örneklerinden bir tanesi ABD’deki maden işçilerinin dayanıklı kumaştan üretilen önlüklerinin zamanla “kot pantolon” olarak da bildiğimiz kıyafetlere dönüşmesidir. Elbette aynı durum Lumberjack Terlik ve Lumberjack Ayakkabı Modelleri için de geçerlidir.

Lumberjack Markası’nın doğum hikayesi de benzer bir nitelik taşıyor. ABD’de tomruk yani ağaç kesim ve ahşap işleriyle uğraşan işçilerin kullandıkları eşyalardan ismini alan Lumberjack bu özelliğinden dolayı ismini bir markaya vermiştir. Bugün Lumberjack (İngilizce Oduncu Jack olarak da dilimize çevrilebilir) Markası terlik, ayakkabı ve yünlü gümlek modellerine marka olmuş durumda.

Lumberjack Terlik Modelleri kullanımı kolay, hafif ve ortopedik terlik modelleridir. İngilizce’de terlik - ayakkabı - sandalet ürünleri arasındaki sınır biraz belirsiz olsa da ülkemizde bu ortopedik ve rahat terlikler Lumberjack Terlik ismiyle anılıyorlar.

 

Lumberjack Terlik Özellikleri Nelerdir?

Lumberjack Terlik, temelde hemşire terliği, doktor terliği, sabo terlik olarak da bilinen terlik modellerine benzemektedir. Ön kısmı kapalı olan sabo terliklerle Lumberjack Terlik modelleri arasındaki benzerlikler ilk olarak yapısal olarak kendisini gösterir. İlk olarak, Lumberjack Terlik Modellerinin ön kısmı da sabo terlikler gibi kapalı olmakla birlikte gözeneklere sahiptir. Bu gözenekler, uzun saatler boyunca ayakta kalmak zorunda kalan kullanıcıların ayaklarını rahat ettirir. Bildiğiniz gibi özellikle ayak parmaklarında bakteri oluşumunu tetikleyen yegane şey havasızlık ve kirdir. Lumberjack Terlik, büyük gözenekli kapalı ön kısmı sayesinde bu durumu engeller.

Lumberjack Terlik Modellerinin bir başka özelliği de hafif bir gövdeye sahip olmasıdır. Hafif gövde, kullanıcıların gün boyunca rahat etmesini sağlar. Ek olarak sabo terlik modellerinde olduğu gibi kapalı bir ön kısma sahip olan Lumberjack Terlik, gün boyunca ve özellikle outdoor mekanlarda  ayakların ani darbelere karşı korumalı olması anlamına geliyor.

 

Kimler Lumberjack Terlik Kullanabilir?

Lumberjack renkleri, yapısı ve diğer özellikleriyle klasik bir sabo terlik modelinden ayrılır. Buna karşın bay - bayan doktor, cerrah, hemşire, eczacı, hasta bakıcı, yemekhane çalışanları tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Her ne kadar canlı renkleri, sportif ve dinamik tasarımı ile Lumberjack Terlik Modelleri maceracı kullanıcılara hitap ediyor gibi görünse de, farklı meslek grupları tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.


Özel Bir Marka Mı? Jenerik Bir İsim Mi?

Lumberjack temelde özel bir markadır. Ancak farklı markalarda olduğu gibi giderek jenerik bir isim haline gelmiştir. Tıpkı Crocs Terlik modellerinde olduğu gibi ilk başta özel bir marka olarak macerasına başlayan Lumberjack zamanla aynı yapı ve özelliklere sahip hemen her tür terlik ve sandalet modelleri için kullanılmaya başlanmıştır. Sabomar.com’un Lumberjack sayfasından farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik terlik modellerine ulaşabilirsiniz.

Lumberjack Terlik’e benzeyen bir başka terlik modeli de Crocs Terlik modelleridir. İlk olarak kullanıcılar için oldukça hafif, ortopedik ve kaliteli köpük malzemeden üretilmiş terlikler üreten Crocs, daha sonra aynı yapıya sahip hemen her terlik modeli için kullanılmaya başlanmıştır.

Sabomar.com’da Ne Gibi Lumberjack Terlik Modelleri Bulunuyor?

Sabomar.com, medikal ürünler satışı konusunda ürün yelpazesini giderek genişletiyor olsa da temelde sabo terlik, medikal terlik, crocs terlik gibi ortopedik ve anatomik terlik modelleri üzerine yoğunlaşmıştır. Sitemizden Lumberjack Castello Lacivert Erkek Terlik, Lumberjack Castello Fuşya Bayan Terlik gibi modellere ulaşabileceğiniz gibi Lumberjack Castello Gri - Mor Kadın Terlik veya Lumberjack Castello Turuncu - Mint Kadın Terlik gibi çift renkli ve dinamik - sportif bir tasarıma sahip terlik modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.