Menu
Your Cart

Orion Erkek Klasik Sabo Terlik - MZ-201

Orion Erkek Klasik Sabo Terlik - MZ-201
Görüntülenme: 9155
99,00TL

Mevcut Seçenekler:

Orion Klasik  Taban Bay Sabo  Terlik  KS-201 iç katman hakiki yarma deri dış katman pvc dir. Terlik üst sayası laminedir. İç tabanı anatomik taban fusfetlidir. Şık ve gösterişlidir. Hafif Poliüretan Tabandan Oluşmaktaktadır, bu özelliği sayesinde ayağı dinlendirir ve kan dolaşımını hızlandırır. Orion Klasik Taban  Sabo Terlikleri Ter Emici Özelliğe Sahip İç Astarı ve Tabanı Sayesinde Koku ve Terlemeyi Engeller. Orion sabo terlikleri Ayaktaki önemli taşıyıcı noktaları desteklediği için yürüyüşü rahatlatıcı özelliği vardır. Doğal malzemelerden üretilen Orion sabo terlikleri,ayak sağlınığınızı korunmasını sağlar,ayakların hava alarak nasır,tırnak kopması ,mantar gibi ayak rahatsızlıklarınını oluşmasını engeller. Orin Kompak taban sabo terlikler vücudun tüm yükünü gün boyu gün süren yoğun tempoda ihtiyacınız olan enerjiyi dengelemenizi sağlar. Orion sabo terlikleri hakiki deriden imal edilmiş olduğundan ürünleri ıslak ve sulu ortamlarda giyilmesi deride deformasyon ve çatlaklara neden olduğu için bu ortamlarda kullanılması tavsiye edilmez.
Islanan veya nemlenen terliklerinizi kalorifer veya soba kenarına koymayınız,kuru bir bezle kurulayınız . Sabo terliklerinizi haftada bir deri besleyici ürünlerle silerek canlılığını korumasını sağlayınız. Sabo terliklerinizi kesinlikle çamaşır  makinesinde  yıkamayınız. 
Orion sabo terlikleri özeldir,Çünkü bu ve bütün modeller titiz bir el işçiligi ile yapılmıştır. Orion Hemşire Terliği taban kırılmalarına karşı altı ay garantilidir. Özel hijyenik yapısı ile bakteri ve mantar oluşumunun önüne geçer. Sıcak ve soğuğu çok iyi izole ettiği için ayak terlemesini azaltır. Mükemmel hava geçirgenliği sayesinde ayağı serin tutar. Şık ve gösterişlidir.Gün boyu rahat bir kullanım verir Yüksek emici yapısı sayesinde ayaktaki teri tamamen emer. 

Özel  malzemelerle üretilen Orion sabo terlikleri için gerekli tüm bilgiyi uzman satış sorumlusu yetkilimizden alabilirsiniz. Numara seçenekleri için bizimle irtibata geçiniz

  • Üst Saya: Laminedir 
  • Katmanlar:iç Katman hakiki yarma deri dış katma pvc dir.
  • Taban:Poliüretan
  • İç taban:Anatomik taban fusleti
  • Temizleme: Sabun Köpüklü nemli bez.

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi