Menu
Your Cart

Orion Erkek Klasik Sabo Terlik - ÇS-006

Orion Erkek Klasik Sabo Terlik - ÇS-006
Görüntülenme: 8060
99,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Orion , Erkek , Klasik , Sabo , Terlik , Kompozit , Burun


Orion Klasik Taban Bay Sabo  Terlik
ÇS-006  özel bir modeldir.Terlik dış katmanı natürel deriden iç katmanı ise yarma deridir. İç Tabanı latextped ortopedik tabandan  oluşmaktaktadır, Terlik Alt Hafif Poliüretan tabandan oluşmaktaktadır. Bu özelliği sayesinde ayağı dinlendirir ve kan dolaşımını hızlandırır. Terlik arka kısmı ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Orion Klasik Taban  Sabo Terlikleri Ter Emici Özelliğe Sahip İç Astarı ve Tabanı Sayesinde Koku ve Terlemeyi Engeller.
Orion sabo terlikleri Ayaktaki önemli taşıyıcı noktaları desteklediği için yürüyüşü rahatlatıcı özelliği vardır. Doğal malzemelerden üretilen Orion sabo terlikleri,ayak sağlığınızı korunmasını sağlar,ayakların hava alarak nasır,tırnak kopması ,mantar gibi ayak rahatsızlıklarının oluşmasını engeller. Orion bu özel model CS-005 taban sabo terlikler vücudun tüm yükünü gün boyu gün süren yoğun tempoda ihtiyacınız olan enerjiyi dengelemenizi sağlar.


Islanan veya nemlenen terliklerinizi kalorifer veya soba kenarına koymayınız,kuru bir bezle kurulayınız . Sabo terliklerinizi haftada bir deri besleyici ürünlerle silerek canlılığını korumasını sağlayınız. Sabo terliklerinizi kesinlikle çamaşır  makinesinde  yıkamayınız. Orion sabo terlikleri özeldir,Çünkü bu ve bütün modeller titiz bir el işçiliği ile yapılmıştır. Orion sabo terlikleri taban kırılmalarına karşı altı ay garantilidir. Hijyenik yapısı ile bakteri ve mantar oluşumunun önüne geçer. Sıcak ve soğuğu çok iyi izole ettiği için ayak terlemesini azaltır. Mükemmel hava geçirgenliği saya delikleri sayesinde ayağı serin tutar. Şık ve gösterişlidir.Gün boyu rahat bir kullanım verir. Yüksek emici yapısı sayesinde ayaktaki teri tamamen emer.

Özel  malzemelerle üretilen Orion sabo terlikleri için gerekli tüm bilgiyi uzman satış sorumlusu yetkilimizden alabilirsiniz.
Numara seçenekleri için bizimle irtibata geçiniz

  • Üst Saya: Natürel deri 
  • Katmanlar:İç katman yarma deri dış katman natürel deri
  • Taban:Poliüretan
  • İç taban: Latexped Ortopedik taban
  • Temizleme:Sabun Köpüklü nemli bez.
  • Burun:Hafif kompozit burun
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu