Menu
Your Cart

Gizlilik İlkeleri

İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası 624071 Sicil Numarası ile kayıtlı Prizma Medya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri bünyesinde faaliyet gösteren sabomar.com kullanıcıların site üzerinden alışveriş ve bilgi amaçlı vermiş olduğu bilgileri Gizlilik Politikası ile belirtilen amaçlar dışında kullanmayacak ve izinsiz olarak üçüncü kişi ve kurumlara ile paylaşmayacaktır.Tüm kredi kartı ile alışverişler  sabomar.com  adresinden bağımsız olarak ilgili banka ve ödeme sistemleri tarafından online olarak gerçekleşir. Bu işlemler esnasında sabomar.com hiçbir şekilde bilgilerinizi göremez ve kayıt altına alamaz. Bu bilgiler aynı zamanda üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Sabomar.com web tarayıcılarının cookie denilen teknik bir yol ile kullanım alışkanlıklarına dair bilgileri edinebilir. Kullanıcılar bu bilgilerin görüntülenmesini istemiyorsa web tarayıcılarında yapacakları ayarlamalar ile bu bilgileri saklayabilirler.

Sabomar.com web adresinde bulunan tüm görsel bilgi ve tasarımlar Prizma Medya’ya aittir. Bu görseller ve bilgiler  kullanılamaz.

Sabomar.com bir tedarikçi firmadır. Markaların garanti kapsamı markaların sorumluluğunda ve güvencesi kapsamındadır.

Üyelerimize - Müşterilerimize ait bilgiler yasal çerçeveler sınırları içerisinde ilgili kurumlara açıklanabilir. (Maliye ve Güvenlik Güçleri gibi)  Ayrıca Prizma Medya bünyesinde bulunan diğer sitelerde email, telefon ve diğer bilgiler promosyon, reklam, pazarlama ve kartlandırma uygulamalarında iş ortakları ve tedarikçileri tarafından paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Kullanıcılar ve müşteriler üyelikten ayrılmak için sabomar.com web adresine üyelik girişi yaparak veya [email protected] adresine e-posta göndererek üyeliklerini iptal ettirebilirler.