Teslim Şartları

Kargo ücreti ne kadar ?

Sabomar.com' da tüm ürünler 7.50 TL kargo ücreti ile ücretlendirilir. Yapacağınız 120 TL’lik tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Aynı gün içinde yaptığınız tüm alışverişler teslimat adresi aynı ise tek pakette kargoya verilir. Bir kez kargo ücreti alınır.   

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz stok durumuna göre aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 12.00 a kadar verilen ürünlerin siparişi yine aynı gün kargoya verilir. Cumartesi saat 12.00 sonrası ve pazar günü verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. Resmi tatil günlerinde Yurtiçi kargo çalışma saatleri baz alınır. 

 

Siparişim ne zaman teslim olur ?

 

Sabomar.com "Yurtiçi Kargo"  ile çalışmaktadır. İstanbul merkezden gönderilen tüm ürünler yurtiçinde genellikle il merkezlerine bir günde teslim edilmektedir. İlçe merkezlerine 2 gün kasaba ve köylere 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat gecikmesi kargo firması sorumluluğunda olduğu gibi her an takibini yapmaktayız. Üyelik hesabınız ile giriş yapabilir ve kargo takip numaranızı görebilirsiniz. Kargoya verilen tüm ürünlerin kargo takip numaraları 2 saat içerisinde sizlere mail olarak gelmektedir. Bu nedenle iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz. Bir aksilik durumunda üyelik bilgilerinizden size ulaşılacaktır. 

İndirim ve kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.  

 

Siparişim Ben adreste yokken gelmiş ?

Kargo firması siparişlerinizi sizin belirtmiş olduğunuz adrese göre yapar. Adresinizde olmadığınız taktirde size bir not bırakır ve alabileceğiniz kargo şubesinin adresini belirtir. Üç iş günü içerisinde kargo şubesinden teslim alınmayan ürünler tekrar sabomar.com’a iade edilir.

 

Yurtdışı sipariş 

Dünya geneli tüm ülkelere ürün gönderimimiz mevcuttur. Yurtdışı Siparişlerinin kargo süresi bölgeye ve kargo şirketine bağlı olarak değişmektedir. Yurtdışı siparişlerde minimum 600 TL ve üzeri siparişler değerlendirilmektedir. 

 

Teslimat Hasarları

Teslim almış olduğunuz hasarlı veya kırık olduğunda ürün yenisi ile değiştirilir. Bu konuda kargo firmasının roporu göz önünde bulundurulur. 

 

Stok ve Kargolama

Sabomar.com aynı anda birden fazla müşteriye hitap eden çalışma sistemine sahiptir. Bazı ürünlerin stok durumları gün içerisinde olan yoğunluğa göre veya kampanya zamanlarında  takip edilemeyebilir. Stoklarda göründüğü halde biten ürünler için en az dört en fazla 15 gün bekleme süresi vardır. Bu durum sizinle paylaşılarak süreç iletilir. Ödemesi kredi kartı ile yapılan ürün iptallerinin geri ödemesi aynı gün yapılmaktadır.