Menu
Your Cart

ShoeRokee Diş Temalı Bayan Sabo Terlik

ShoeRokee Diş Temalı Bayan Sabo Terlik
Görüntülenme: 3909
129,00TL

Mevcut Seçenekler:


ShoeRokee Bayan Sabo Terlik

Gününüzün büyük bir bölümünü ayakta geçiren bir mesleğe sahipseniz ve ortopedik, kaliteli ve desenleriyle sizleri büyüleyecek bir terlik arıyorsanız işte fırsat. ShoeRokee Diş Temalı Bayan Sabo Terlik modelleri bu tip meslekler için özel olarak üretilmiştir. Son derece rahat olan terlikler aynı zamanda cıvıl cıvıl desenlerle süslü olduklarından son derece kullanışlı olan modellerdir.

ShoeRokee diş temalı bayan sabo terlik çeşitlerinin ön kısımları kapalıdır. Sahip oldukları bu tasarım sayesinde ayak parmaklarınızı da koruyan bu sağlam, kullanışlı ve rahat terlik modelleri sayesinde ayaklarınız siz ne kadar ayakta kalırsanız kalın rahat edecek. Mesaisi koşuşturma içinde geçen bir anestezi uzmanı, doktor olabilirsiniz. ShoeRokee dişçi bayan sabo terlik modelleri bayan dişçi ve bayan dişçilik adayları için son derece uygun olan terlik modelleridir. Saydığımız tüm meslek gruplarında çalışan bayanlar için uygun olan ShoeRokee dişçi bayan sabo terlik modelleri farklı desenlere sahip olsalar da temelde aynı tasarım çizgilerine sahiptirler. Benzerliklerine rağmen, shoerokee bayan sabo terlik modellerinin erkek klasik Hemşire Terlik sabo terlik ya da dr mery tahta sabo terlik gibi standart modellerden daha hafif olduğu söylenebilir. 

Eva kaymaz taban, kapalı ön kısım, kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilen gövde, hafif yapı ve diğer tüm özellikler ShoeRokee diş temalı bayan sabo terlik modellerinde sizi bekliyor. Ortopedik ve rahat deri tabanlı ShoeRokee diş temalı bayan sabo terlik modellerine ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece sabo terlik satışı yapan ve bu konuda uzmanlaşmış olan sitemiz Sabomar.com üzerinden sipariş vermek.


ShoeRokee Diş Temalı Bayan Sabo Terlik Özellikleri:

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu