Menu
Your Cart

ShoeRokee Doktor Temalı Erkek Sabo Terlik

ShoeRokee Doktor Temalı Erkek Sabo Terlik
Görüntülenme: 2924
129,00TL

Mevcut Seçenekler:


ShoeRokee Doktor Temalı Erkek 
Sabo Terlik

ShoeRokee doktor temalı erkek sabo terlik, özellikle uzun saatler ayakta kalan erkek doktorlar için özel olarak üretilmiştir. Ortopedik sabo terlik modelleri arasından üzerindeki şık deseni ve diğer özellikleriyle sıyrılan ShoeRokee doktor medikal erkek sabo terlik, sabo terlik dünyasının en sevilen terlik modellerinden birisidir. Bunun pek çok nedeni var. Bu nedenlerden bir tanesi, terlik modelinin desenli sabo terlik modelleri arasında bulunmasıdır. Son derece rahat olan sabo terlik, 5 nokta destekli orijinal deri bir tabana sahiptir.

Ön kısmı kapalı olan ShoeRokee doktor temalı erkek sabo terlik, büyük kalıpla üretilmiştir ve ayağınıza tam oturur. ShoeRokee doktor temalı erkek sabo terlik kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilmiştir. Hafif ve kullanışlı olan bu terlik modeli, kaymaz tabanı sayesinde size güvenli bir kullanım sunar. ShoeRokee doktor temalı erkek sabo terlik, kötü koku ve terletmeyen deri tabanı ve kaymaz tabanına ek olarak son derece hafiftir. Temel tasarım özellikleri aynı olmakla birlikte ShoeRokee doktor temalı erkek sabo terlik bir klasik erkek sabo terlik veya tahta tabanlı dr mery sabo terlik modellerinden daha hafif olmasından dolayı erkek doktorlarca tercih edilir. Çeşitli kaynaklarda "ortopedik terlik", "anatomik terlik", "medikal terlik" gibi isimlerle anılan ShoeRokee doktor erkek sabo terlik modelleri Sabomar.com'da sizi bekliyor. 


ShoeRokee Doktor Temalı Erkek Sabo Terlik 
Özellikleri:

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu