Menu
Your Cart

ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik

ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik
Görüntülenme: 2018
142,00TL
Vergiler Hariç: 131,48TL

Mevcut Seçenekler:

Shoerokee Tedarik Süresi Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizin tedarik süresi 5-7 iş günü içerisinde temin edilip kargoya verilmektedir.
ShoeRokee Doktor Temalı Sabo Terlik

ShoeRokee doktor bayan sabo terlik, özellikle uzun saatler ayakta kalan bayan doktorlar için özel olarak üretilmiştir. Ortopedik sabo terlik modelleri arasından üzerindeki şık deseni ve diğer özellikleriyle sıyrılan ShoeRokee doktor bayan medikal sabo terlik, sabo terlik dünyasının en sevilen terlik modellerinden birisidir. Bunun pek çok nedeni var. Bu nedenlerden bir tanesi, terlik modelinin desenli sabo terlik modelleri arasında bulunmasıdır. Son derece rahat olan sabo terlik, 5 nokta destekli orijinal deri bir tabana sahiptir.

Ön kısmı kapalı olan ShoeRokee doktor bayan sabo terlik, büyük kalıpla üretilmiştir ve ayağınıza tam oturur. ShoeRokee doktor bayan sabo terlik kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilmiştir. Hafif ve kullanışlı olan bu terlik modeli, kaymaz tabanı sayesinde size güvenli bir kullanım sunar. ShoeRokee doktor bayan sabo terlik, kötü koku ve terletmeyen deri tabanı ve kaymaz tabanına ek olarak son derece hafiftir. Temel tasarım özellikleri aynı olmakla birlikte ShoeRokee doktor bayan sabo terlik bir klasik bayan Hemşire Terlik  sabo terlik veya tahta tabanlı dr mery sabo terlik modellerinden daha hafif olmasından dolayı bayan doktorlarca tercih edilir. Çeşitli kaynaklarda "ortopedik terlik", "anatomik terlik", "medikal terlik" gibi isimlerle anılan ShoeRokee doktor bayan sabo terlik modelleri Sabomar.com'da sizi bekliyor. 


ShoeRokee Bayan Doktor Sabo Terlik Özellikleri:

  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi