Menu
Your Cart

ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik

ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik
Görüntülenme: 2963
119,00TL

Mevcut Seçenekler:

ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik 

ShoeRokee Kedi Desenli Terlik  sadece ve sadece sabo terlik modellerinde uzmanlaşmış olan sitemiz Sabomar.com’da sizi bekliyor. Sahip olduğu desenlerle şık ve renkli bir görünüm sergileyen ShoeRokee Kedi Desenli Terlik aynı zamanda son derece sağlamdır. Sağlam ve rahat olmalarından dolayı “hemşire terliği”, “doktor terliği”, “hastane terliği” gibi isimlerle de anılırlar. Eğer siz de şıklık ve rahatlığı aynı anda yaşamak isterseniz desenleriyle sıkıcı çalışma ortamınızı renklendirecek sabo terlik modelleri isterseniz şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik  uzun süre ayakta duranlar için özel olarak üretilmiştir. Pek çok farklı özelliği bulunan Kedi Desenli Bayan Terlik, tamamen ayaklarınızın rahat etmesi için üretildi. EVA kaymaz ShoeRokee Kedi Desenli Terlik  aynı zamanda canlı renklere, 5 noktadan destekli deri taban yapısına ve büyük kalıplara sahiptir. Büyük kalıplar ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik modellerinin ayağınıza tam oturmasını sağlar ve ayaklarınızın rahat etmesini sağlar.

Desenleriyle klasik Hemşire Terlik modellerinden ayrılan, rahatlığı ile gün boyunca ayakta durmak zorunda kalan meslek grupları için ideal olan Kedi Desenli Bayan Terlik, bayan doktor, bayan hastabakıcı, bayan hemşire ve medikal sektöründe çalışan bayan elemanları için son derece uygundur.


ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik
 Özellikleri:

  • ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik EVA Kaymaz Tabana Sahiptir.
  • ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik 5 Nokta Destekli Deri Tabanlı Bir Terliktir.
  • Terlik Büyük Kalıplı Olduğun İçin Ayağınıza Tam Oturur.
  • Kedi Desenli Bayan Sabo Terlik Canlı Desenleriyle Şık Bir Görünüme Sahiptir.
  • ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Terlik Uzun Süre Ayakta Durmak Zorunda Kalan Medikal Sektörü Çalışanları İçin İdealdir.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu