Menu
Your Cart

ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik

-27 %
ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik
Görüntülenme: 3251
99,00TL
134,90TL

Mevcut Seçenekler:


ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik

ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik sadece ve sadece sabo terlik modellerinde uzmanlaşmış olan sitemiz Sabomar.com’da sizi bekliyor. Sahip olduğu desenlerle şık ve renkli bir görünüm sergileyen Kelebek Desenli Siyah  Bayan Sabo Terlik aynı zamanda son derece sağlamdır. Sağlam ve rahat olmalarından dolayı “hemşire terliği”, “doktor terliği”, “hastane terliği” gibi isimlerle de anılırlar. Eğer siz de şıklık ve rahatlığı aynı anda yaşamak isterseniz desenleriyle sıkıcı çalışma ortamınızı renklendirecek sabo terlik modelleri isterseniz şimdi sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

ShoeRokee Mor Çiçek Desenli Sabo Terlik uzun süre ayakta duranlar için özel olarak üretilmiştir. Pek çok farklı özelliği bulunan ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik, tamamen ayaklarınızın rahat etmesi için üretildi. EVA kaymaz tabanlı ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah  Sabo Terlik aynı zamanda canlı renklere, 5 noktadan destekli deri taban yapısına ve büyük kalıplara sahiptir. Büyük kalıplar Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik modellerinin ayağınıza tam oturmasını sağlar ve ayaklarınızın rahat etmesini sağlar.

Desenleriyle klasik sabo terlik modellerinden ayrılan, rahatlığı ile gün boyunca ayakta durmak zorunda kalan meslek grupları için ideal olan ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Sabo Terlik, bayan doktor, bayan hasta bakıcı, bayan hemşire ve medikal sektöründe çalışan elemanlar için son derece uygundur.


ShoeRokee Kelebek Desenli Siyah Terlik Özellikleri:

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu