Menu
Your Cart

ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik

ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik
ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik
ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik
ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik
ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik
Görüntülenme: 664
126,44TL

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo
150 ₺ ve üzeri tüm ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ!
İade Hakkı
Satın almış olduğunuz ürünü Şartlar&Koşullar'a uymak şartıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Shoerokee Ürünler Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizden satın alırken muhakkak ayak boyunuzu ölçüp beden tablosunda karşılığı olan numarayı sipariş veriniz.

ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik

Ayak sağlığı şakaya gelmez. Karşınızda ortopedik tabanıyla ayağınızı dört noktadan destekleyerek uzun saatler ayakta geçirmenizi sağlayacak olan ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik modelleri, günlük mesaisini ayakta harcayan tüm doktor, hemşire ve hasta bakıcılar için son derece uygundur. Kaliteli malzemeden üretilen ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik modelleri son derece hafif ve ergonomik olmalarıyla öne çıkan terlik modellerindendir.

ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik modelleri tamamen mikro fiber deri malzemeden üretilmişlerdir. Sahip olduğu beyaz renk sayesinde kirlendiğinde bunu belli eden ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik pek çok açıdan bir sabo terlik modeline çok benzer. Ön kısmı kapalı olan ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik  bir numara büyük kalıp olduğu için ayağınıza tam oturur. Yumuşak ve 5 nokta anatomik deri tabanı sayesinde son derece rahat bir kullanım sunan ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik, tamamen mikro fiber deri malzemeden üretilmiştir. Kir tutmayan ve oldukça hafif olan ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik  aynı zamanda kaymaz EVA alt tabanı sayesinde size pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Eğer siz de ayakta çalışmak zorunda kalan biriyseniz ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik  modellerini kullanabilirsiniz. ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik modelleri özellikle hemşire, doktor ve hasta bakıcılar için uygun bir terlik modelidir. Şimdi sitemiz sabomar.com’a girebilir kullanışı, şık ve sağlam ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik Modellerinden birini tercih edebilirsiniz.


ShoeRokee ROSİYAH Sabo Terlik Özellikleri

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi