Menu
Your Cart

ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik

ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik
ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik
Görüntülenme: 2169
142,00TL
Vergiler Hariç: 131,48TL

Mevcut Seçenekler:

Shoerokee Tedarik Süresi Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizin tedarik süresi 5-7 iş günü içerisinde temin edilip kargoya verilmektedir.


ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik 

Ayak sağlığı şakaya gelmez. Karşınızda ortopedik tabanıyla ayağınızı dört noktadan destekleyerek uzun saatler ayakta geçirmenizi sağlayacak olan ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik modelleri, günlük mesaisini ayakta harcayan tüm doktor, hemşire ve hasta bakıcılar için son derece uygundur. Kaliteli malzemeden üretilen ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik modelleri son derece hafif ve ergonomik olmalarıyla öne çıkan terlik modellerindendir.

ShoeRokee ZSEDEF sabo terlik modelleri tamamen mikrofiber deri malzemeden üretilmişlerdir. Sahip olduğu beyaz renk sayesinde kirlendiğinde bunu belli eden ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik pek çok açıdan bir sabo terlik modeline çok benzer. Ön kısmı kapalı olan ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik bir numara büyük kalıp olduğu için ayağınıza tam oturur. Yumuşak ve 5 nokta anatomik deri tabanı sayesinde son derece rahat bir kullanım sunan ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik, tamamen mikrofiber deri malzemeden üretilmiştir. Kir tutmayan ve oldukça hafif olan ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik  aynı zamanda kaymaz EVA alt tabanı sayesinde size pratik ve güvenli bir kullanım sunar. Eğer siz de ayakta çalışmak zorunda kalan biriyseniz ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik  modellerini kullanabilirsiniz. ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik modelleri özellikle hemşire, doktor ve hasta bakıcılar için uygun bir terlik modelidir. Şimdi sitemiz sabomar.com’a girebilir kullanışı, şık ve sağlam ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik Modellerinden birini tercih edebilirsiniz.


ShoeRokee ZSEDEF Sabo Terlik Özellikleri

  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi