Menu
Your Cart

ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik

ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
ShoeRokee Kedi Desenli Medikal Sabo Terlik
Görüntülenme: 1108
126,44TL

Mevcut Seçenekler:

Shoerokee Ürünler Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizden satın alırken muhakkak ayak boyunuzu ölçüp beden tablosunda karşılığı olan numarayı sipariş veriniz.

Kalıplar Geniştir 1 Numara Küçük SeçininizShoeRokee Kedi Desenli Sabo Medikal Terlik 

Gününüzün büyük bir bölümünü ayakta geçiren bir mesleğe sahipseniz ve ortopedik, kaliteli ve desenleriyle sizleri büyüleyecek bir terlik arıyorsanız işte fırsat. ShoeRokee Kedi Desenli sabo terlik çeşitleri bu tip meslekler için özel olarak üretilmiştir. Son derece rahat olan terlikler aynı zamanda cıvıl cıvıl desenlerle süslü olduklarından son derece kullanışlı olan modellerdir.

ShoeRokee Kedi Desenli sabo terlik  çeşitlerinin ön kısımları kapalıdır. Sahip oldukları bu tasarım sayesinde ayak parmaklarınızı da koruyan bu sağlam, kullanışlı ve rahat terlik çeşitleri sayesinde ayaklarınız siz ne kadar ayakta kalırsanız kalın rahat edecek. Mesaisi koşuşturma içinde geçen bir anestezi uzmanı, doktor olabilirsiniz. ShoeRokee Kedi Desenli sabo medikal terlik  modelleri bayan dişçi, öğretmen, fizyoterapist, eczacı ve diğer meslek grupları için son derece uygun olan terlik modelleridir. Üstelik bu anatomik terlikler, tahta sabo terlik çeşitlerinden daha hafifi olmaları bakımından oldukça kullanışlıdırlar. ShoeRokee Kedi Desenli sabo terlik üstündeki Kedi deseni ile diğer tek renkli sabo terlik çeşitlerinden ayrılır.  Saydığımız tüm meslek gruplarında çalışan bayanlar için uygun olan ShoeRokee Kedi Desenli tahta sabo terlik çeşitleri farklı desenlere sahip olsalar da temelde aynı tasarım çizgilerine sahiptirler.

Eva kaymaz taban, kapalı ön kısım, kaliteli mikrofiber deri malzemeden üretilen gövde, hafif yapı ve diğer tüm özellikler ShoeRokee Kedi Desenli Hemşire Terlik modellerinde sizi bekliyor. Ortopedik ve rahat deri tabanlı ShoeRokee Kedi Desenli sabo terlik çeşitlerine ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece sabo terlik satışı yapan ve bu konuda uzmanlaşmış olan sitemiz sabomar.com üzerinden sipariş vermek.


ShoeRokee Kedi Desenli Sabo Medikal Terlik  Özellikleri:

  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi