Menu
Your Cart

ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik

ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
ShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik
Görüntülenme: 745
126,44TL

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo
150 ₺ ve üzeri tüm ürünlerde Kargo ÜCRETSİZ!
İade Hakkı
Satın almış olduğunuz ürünü Şartlar&Koşullar'a uymak şartıyla 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Shoerokee Ürünler Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizden satın alırken muhakkak ayak boyunuzu ölçüp beden tablosunda karşılığı olan numarayı sipariş veriniz.

Kalıplar Geniştir 1 Numara Küçük SeçininizShoeRokee Baykuş Desenli Bayan Sabo Terlik

Gününüzün büyük bir bölümünü ayakta geçiren bir mesleğe sahipseniz ve ortopedik, kaliteli ve desenleriyle sizleri büyüleyecek bir terlik arıyorsanız işte fırsat. ShoeRokee Baykuş Desenli bayan sabo terlik modelleri bu tip meslekler için özel olarak üretilmiştir. Son derece rahat olan terlikler aynı zamanda cıvıl cıvıl desenlerle süslü olduklarından son derece kullanışlı olan modellerdir.

ShoeRokee  Baykuş Desenli sabo terlik çeşitlerinin ön kısımları kapalıdır. Sahip oldukları bu tasarım sayesinde ayak parmaklarınızı da koruyan bu sağlam, kullanışlı ve rahat terlik modelleri sayesinde ayaklarınız siz ne kadar ayakta kalırsanız kalın rahat edecek. Mesaisi koşuşturma içinde geçen bir anestezi uzmanı, doktor olabilirsiniz. ShoeRokee  Baykuş Desenli sabo terlikler  modelleri bayan dişçi, öğretmen, fizyoterapist, eczacı ve diğer meslek grupları için son derece uygun olan terlik modelleridir. ShoeRokee  Gece Kuşu  sabo terlikler üstündeki baykuş deseni ile diğer tek renkli sabo terlik modellerinden ayrılır.  Saydığımız tüm meslek gruplarında çalışan bayanlar için uygun olan ShoeRokee  Baykuş  sabo terlik modelleri farklı desenlere sahip olsalar da temelde aynı tasarım çizgilerine sahiptirler.

Eva kaymaz taban, kapalı ön kısım, kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilen gövde, hafif yapı ve diğer tüm özellikler ShoeRokee sabo Hemşire Terlik  modelleri kategorisinde sizi bekliyor. Ortopedik ve rahat deri tabanlı ShoeRokee  Gece Kuşu  sabo terlik modellerine ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece sabo terlik satışı yapan ve bu konuda uzmanlaşmış olan sitemiz Sabomar.com üzerinden sipariş vermek.


ShoeRokee Baykuş Desenli  Bayan Sabo Terlik

 Özellikleri:

  • - Bir numara geniş kalıp olup, kesinlikle Bir Numara KÜÇÜK Almalısınız!
  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi