Menu
Your Cart

ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik

ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik
Görüntülenme: 3175
142,00TL
Vergiler Hariç: 131,48TL

Mevcut Seçenekler:

Shoerokee Tedarik Süresi Hakkında
Shoerokee markalı ürünlerimizin tedarik süresi 5-7 iş günü içerisinde temin edilip kargoya verilmektedir.
ShoeRokee Bayan Diş Doktoru Sabo Terlik

ShoeRokee bayan diş doktoru sabo terlik, sabo terlik dünyası için yeni bir ürün. Diğer sabo terlik modellerinin aksine son derece şık ve şirin desenlerle süslü olan bu sabo terlik modeli, bayan diş hekimi ve bayan diş hekimi adayları için özel olarak üretildi. Önü kapalı olduğu için ayak parmaklarını koruyan bayan diş doktoru ortopedik terlik, sahip olduğu tasarım unsurları bakımından bir sabo terlik modeli olarak görülebilir. ShoeRokee diş doktoru medikal terlik, 5 nokta destekli orijinal deri tabana sahiptir. Kaliteli ve hafif bir terlik modeli olan bayan diş doktoru ortopedik terlik modelleri, bir numara büyük kalıpla üretildiği için ayağınıza tam olarak oturur ve ortopedik tabanı sayesinde gün boyunca ayağınızın rahatlamasını sağlar. Oldukça sevilen gezer Hemşire Terlik sabo terlik, crocs terlik veya yemekhane terliği modellerine sitemiz Sabomar.com'dan ulaşabilirsiniz. 

Yüksek kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilmiş olan ShoeRokee bayan diş doktoru medikal terlik, aynı zamanda özel kaymaz bir tabana sahiptir. Kaymaz EVA Taban kısmı ShoeRokee bayan diş doktoru medikal terlik modelini desenli sabo terlik modelleri arasında önemli bir yere getiriyor. Eğer siz de rahat, kaymaz tabanlı ve sağlam bir sabo terlik modeline sahip olmak isterseniz şimdi sitemizden sipariş verebilirsiniz. Bayan diş doktorları için ideal olan terlik modeli, uzun süre ayakta kalmak zorunda olan bayan diş doktorlarının ayaklarında topuk dikeni, varis veya başka sağlık sorunlarının oluşmasını engeller. Sitemiz üzerinden berkemann sabo terlik, erkek klasik sabo terlik modelleri gibi sabo terlik dünyası için önemli modellerin farklı renk ve desenlere sahi çeşitlerini bulabilirsiniz. 


ShoeRokee Bayan Diş Hekimi Sabo Terlik
 Özellikleri:

  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.
  • - Zemine temas eden taban; zeminle ayağın temasını engellediği gibi spor ayakkabısı rahatlığı sunar ve kaygan zeminde tutunur, kaymayı engeller.
  • - İç astarı dayanıklı kumaş olup, dış yüzey boyası su, güneş ve dış etkenlerden etkilenip akma ve dökülme yapmaz.
  • -  Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. 
  • - Kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapılmaktadır. Not: Özel tasarım ürünlerimizde iade ve değişim olmayıp, üretim kaynaklı kusurlarda; kusurlu meteryal yenilenmektedir.
  • - Ürünlerimiz: garantili olup, ÜRETİM kaynaklı oluşan sorunlarda, terliğin kusurlu meteryali yenilenip, tekrar yeni bir şekilde geri yollanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi