Menu
Your Cart

ShoeRokee Sekreter Temalı Bayan Sabo Terlik Outlet

OUTLET ÜRÜNLERDE AYAK NUMARANIZDAN 1 NUMARA KÜÇÜK SİPARİŞ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.


ShoeRokee Sekreter Temalı Bayan 
Sabo Terlik

Gününüzün büyük bir bölümünü ayakta geçiren bir mesleğe sahipseniz ve ortopedik, kaliteli ve desenleriyle sizleri büyüleyecek bir terlik arıyorsanız işte fırsat. ShoeRokee Sekreter Temalı sabo terlik modelleri bu tip meslekler için özel olarak üretilmiştir. Son derece rahat olan terlikler aynı zamanda cıvıl cıvıl desenlerle süslüdür ve şık bir görünüme sahiptir. 

ShoeRokee Sekreter Hemşire Terlik Bayan sabo terlikler ön kısımları kapalı modellerdir. Sahip oldukları bu tasarım sayesinde ayak parmaklarınızı da koruyan bu sağlam, kullanışlı ve rahat terlik modelleri sayesinde ayaklarınız siz ne kadar ayakta kalırsanız kalın rahat edecek. Mesaisi koşuşturma içinde geçen bir anestezi uzmanı, doktor veya yemekhane çalışanı olabilirsiniz. ShoeRokee Terlik  bayan dişçi, öğretmen, fizyoterapist, eczacı ve diğer meslek grupları için son derece uygun olan terlik modelleridir. Saydığımız tüm meslek gruplarında çalışan bayanlar için uygun olan ShoeRokee Sekreter Sabo Terlik Bayan  Terlik çeşitleri farklı desenlere sahip olsalar da temelde aynı tasarım paternine sahiptirler.

Eva kaymaz taban, kapalı ön kısım, kaliteli mikro fiber deri malzemeden üretilen gövde, hafif yapı ve diğer tüm özellikler farklı terlik  modellerinde sizi bekliyor. Ortopedik ve rahat deri tabanlı diğer terlik  modellerine ulaşmak için tek yapmanız gereken sadece medikal terlik satışı yapan ve bu konuda uzmanlaşmış olan sitemiz sabomar.com üzerinden sipariş vermek. Hemşire terliği, doktor terliği, yemekhane terliği olarak da bilinen sabo terlik modelleri için şimdi sitemizden sipariş verin. 


ShoeRokee Sekreter Temalı Bayan Sabo Terlik
 Özellikleri:

  • - Gerçek DERİ TABAN!
  • - SHOEROKEE 5 Nokta anotomik yumuşak taban sistemi; 5 önemli noktadan, anatomik taban desteği vererek, sırt ve ayak ağrılarını rahatlatır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi