Polaris

Türkiye’nin ortopedik terlik alanında en bilinen firmalarından birisi olan Polaris ürettiği birbirinden rahat medikal terlik / terlik modelleriyle tüm günü ayakta geçiren doktor, hemşire, yemekhane çalışanı gibi meslek gruplarına yardımcı olan Polaris Firması’nın en kaliteli ve rahat terlik çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ortopedik ayakkabı ve terlik modelleri tüketicilerden tam not alan Polaris’in sabo terlik modelleri genellikle ayak rahatlığına önem veren kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.


Sitemizde farklı renk seçeneklerini bulabileceğiniz Polaris Sabo Terlik modelleri ayak tabanlarınızı 5 farklı noktadan destekler. Bu özelliği ile Polaris Sabo Terlik modelleri “ortopedik” olarak anılan diğer terlik modelleirnden farklıdır ve gerçekten ortopedik bir terlik üreticisi olarak karşımıza çıkmaktadır.


Polaris’in 5 nokta destekli sabo terlik modelleri ayak tabanlarınızı 5 farklı noktadan destekler. Polaris Terlik modellerinin bu özelliği ayak tabanlarınızda veya topuklarınızda topuk dikeni gibi ortopedik sorunların oluşmasını engeller ve gün boyunca ayağınızın rahat etmesini sağlar.


Çalışma saatlerinin büyük çoğunluğunu ayakta geçiren meslek gruplarına dahil olanlar için oldukça ideal olan Polaris Sabo Terlik modelleri aynı zamanda kapalı bir ön kısma sahiptir. Ön kısım, ayak parmaklarının nefes almasını sağlar ve terletmez; böylelikle bakteri oluşumu da engellenmiş olur. Kapalı ön kısım aynı zamanda gün boyunca ayak parmaklarının alacağı darbeleri de önler. Sitemizden kadın ve erkekler için üretilmiş kaliteli Sabo Terlik çeşitlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Göster:
Sırala: