Menu
Your Cart
Kaliteli ürünler
Kaliteli ürünler
Sabomar ayrıca her ihtiyaca göre bir kaliteye sahiptir. Bana ne istediğini söyle, gerisi bizde!
Zamanında teslimat
Zamanında teslimat
Zamanında teslimat bizim için en önemli kavramlardan biridir.
Çözüm Ortağınız
Çözüm Ortağınız
Sabomar.com en hızlı ve en kaliteli hizmet için tek adresinizdir.
Toptan İş Ayakkabısı | Toptan İş Çizmesi | Toptan İş Botu

Fabrikalarda ve işyerlerinde iş güvenliğinin bir vazgeçilmezi olan iş ayakkabıları, işyerlerinde meydana gelebilecek tüm iş kazalarında ve uzun mesai saatlerinde oluşabilecek hasarları ve yaralanmaları minimuma indirmek amacıyla özel olarak tasarlanan ve üretilen ultra dayanıklı ayakkabılardır. 


Birçok iş kategorisi için ayrı tasarlanıp üretilen iş ayakkabılarında aranan temel özellik iş güvenliği ayakkabısının o işte gerçekleşebilecek muhtemel kazalar için ayağı ve bacağı korumasıdır. Bunun yanı sıra iş ayakkabısının bu özellik dışında parmak vurması ve ayağın su toplamasını önlemesi gerektirmektedir ki uzun saatler boyunca rahatlıkla ve güvenle giyilebilsin. Çelik burun, anti statik taban, şok emici taban, kaymaz taban, su geçirmez yapı ve daha birçok özellik iş ayakkabılarının sunmuş olduğu özelliklerden biridir. İş ayakkabıları, özellikle fabrika gibi iş güvenliğinin çok daha fazla önem arz ettiği işyerlerinde aranan temel bir iş giysisidir. 

İş ayakkabılarının olmazsa olmazı olan çelik burun özelliği, iş esnasında çalışanın ayağına herhangi bir cisim düşmesi sırasında çalışan için hasarı minimuma indirmeyi amaçlar. Web sitemizdeki birçok çelik burunlu iş ayakkabısı yaklaşık 200 Joule (20 KG) kadar ağırlıktaki darbelerde kesin koruma sağlamaktadır. Şok emici taban özelliği ise yüksekten düşme gibi ayağa gelen büyük darbeleri emerek ayak ağrısını minimuma indirmeyi amaçlar. Bir diğer iş ayakkabısı özelliği ise anti statik taban özelliğidir, bu özellik ise vücuttaki elektrik yükünü tabana ileterek çalışanın daha verimli mesai saatleri geçirmesini sağlar. Diğer poliüretan tabanlardan hariç olarak polimer tabanlı iş ayakkabılarımız raf ömrünü 8 yıla kadar çıkarmaktadır. Beta Force’un kompozit burunlu bağcıklı ürünü yazlık iş ayakkabısı arayan müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Sizler de yazlık iş ayakkabısı fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.


Birçok iş kategorisi için ayrı tasarlanıp üretilen iş ayakkabılarında aranan temel özellik iş güvenliği ayakkabısının o işte gerçekleşebilecek muhtemel kazalar için ayağı ve bacağı korumasıdır. Bunun yanı sıra iş ayakkabısının bu özellik dışında parmak vurması ve ayağın su toplamasını önlemesi gerektirmektedir ki uzun saatler boyunca rahatlıkla ve güvenle giyilebilsin. Çelik burun, anti statik taban, şok emici taban, kaymaz taban, su geçirmez yapı ve daha birçok özellik iş ayakkabılarının sunmuş olduğu özelliklerden biridir. İş ayakkabıları, özellikle fabrika gibi iş güvenliğinin çok daha fazla önem arz ettiği işyerlerinde aranan temel bir iş giysisidir.Ağır işler için biçilmiş kaftan olan iş güvenliği botu özellikle soğuk alanlarda ve ağır işlerde çalışan işçiler için birebirdir. İş güvenliği botu cırt cırtlı yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü sağlar. İç tarafı ise ayağı soğuya karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Burun kısmında yine çelik burun kullanılan çelik burunlu bot muhtemel olabilecek tüm kazalara karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Yüksek bilek boyu sayesinde ise ayağın soğuk almasını engeller. Anti-shock taban topuk kısmını korurken, kaymaz taban ise düşmeleri sıfır indirir.


İş güvenliği çizmesi diz altı bilek boyuna sahip kauçuk malzemeden yapılmış çizmelerdir. Türkiye’de bir ilk olarak bu çizmelerde fuspet kullanılmıştır. Fuspet normal ayakkabılarda ayak konforunu arttırmak için konulan ekstra tabana denir. Bu çizmelerde fuspetten hariç olarak kaymaz taban özelliği, yağa ve kimyasala karşı dayanıklılık ve su geçirmezlik garantisi bulunmaktadır. İş güvenliği çizmesi en çok sulu alanlarda kullanılmaktadır. İş güvenliği alanında bir diğer ürün de iş güvenliği terliğidir. İş güvenliği terliği kullanım alanı olarak ağır işlerden ziyade otel, yemekhane vb. yerlerde kullanıma daha uygundur. Kaymaz taban özelliği sayesinde ıslak yüzeylerde tutunma sağlar ve olası düşme ihtimallerini ortadan kaldırır. Bunların yanı sıra çelik burunlu iş terlikleri de ağır işlerde çalışan işçiler için hayat kurtarıcı olmaktadır. Ortopedik taban sayesinde ise uzun çalışma saatlerinde ayaklarınız hiçbir şekilde konforundan kaybetmez. İş terliğinin üst kısmı çeşitli sıvılara karşı kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir ve aşınmalara karşı dayanıklıdır.

Bize bir mesaj bırakın.

Toptan İş Ayakkabısı

.