Menu
Your Cart

Sabomar.com Blog RSS Feed

14 Jan İş Ayakkabısı Nedir? - Neden Önemlidir?
0 20
İş Ayakkabısı Nedir? - Neden Önemlidir? İş güvenliği gerekliliğinin gittikçe arttığı günümüzde iş ayakkabısı, iş botu ve iş çizmesi çok önemli bir rol oynamaktadır. İş ayakkabıları özellikle ağır iş s..
14 Jan İş Ayakkabısı Standartları Nelerdir?
sabOmar 0 11
İş Ayakkabıları arasında seçim yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli etken ayakkabının almış olduğu sertifikalardır. Sabomar olarak bu yazımızda sizler için bir iş ayakkabısının alabileceği sertif..
04 Dec Betaforce Nedir?.....
sabOmar 0 96
Beta Force Ayakkabıları için sorularınızı değerlendirdik? Betaforce Nedir? Beta Force iş ayakkabıların diğer iş ayakkabılardaki farkları nelerdir? Beta Force İş ayakkabıları nasıl yapılıyor? Beta Forc..
04 Dec İş ayakkabıları neden tercıh edılmelı ?.....
sabOmar 0 51
İş ayakkabıları neden tercih edilmeli ? İş Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?Taban koruması gerekiyor mu? Ortamda kayma riski var mı? Bunlardan korunulması gerekiyor mu? Yüksek ısı var mı..
30 Jul Diyabet ve Diyabetik Ayakkabı Nedir?
sabOmar 0 1003
Şeker Hastalığı - Diyabet Nedir?Öncelikle diyabet ile şeker hastalığı aynı şeydir ve genellikle dünyada “diabetes” yani “diyabet” ismi ile anılır. İnsan vücudunda, tat olarak şekerli veya tatlı bir gı..
19 Jul Ortopedik Terlik Ve Ayakkabı
sabOmar 0 377
Ortopedik Terlik Ve AyakkabıAyağınız bulunduğu yerden şikayetçi mi? Önemli değil… Günümüzde pek çok yetişkin kadın ve erkek, markaların büyüsüne kapılarak ayakları için uygun olmayan terlik ve ayakkab..
19 Jul Ortopedik Terlikler Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir mi?
sabOmar 0 947
Ortopedik Terlikler Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir mi?Ortopedik terlik modellerinin en bilinen özelliklerinden birisi de kolayca temizlenebilmesidir. Özellikle hijyen kurallarının çok sıkı olduğu has..
18 Jul Ayak Sağlığı İhmale Gelmez!
0 281
Doç. Dr. Halit Yerebakan Anlattı;Ayakkabılarınız Çok Sıkı OlmasınÇok sıkı ayakkabılar giymek, ayak tırnaklarının kalınlaşıp deforme olabilecek kadar travma yaşamasına neden olabilir. Terli ayakkabı ma..
17 Jun Terlik Diyip Geçmeyin
0 339
Yoğun iş temposuna uyum sağlamak adına giydiğimiz terlikler sağlığımız açısından önem taşımakta. Bunun için seçeceğiniz terlik, sizin hem ihtiyacınızı karşılamalı aynı zamanda sağlığınıza uygun olmalı..
13 Jun Terlik Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 377
Sıcak yaz aylarında ayaklarımızın rahat edebilmesi için en çok tercih edilen modeller terliklerdir. Terlikler, ev içerisinde ve dışarıda gün boyu devamlı ayağımızda olduğu için modeller ve özellikleri..
27 May Sabo Terlikler Neden Tercih Edilmeli
0 713
Bu terliklerin tercih edilmelerinin en önemli nedenlerinden biri ayak sağlığını korunmasıdır. Ayak sağlığı ve temizliği temsil eden sabo terlik modelleri günümüzde geniş ürün yelpazesi ile satışa sunu..
20 May Şıklığın Sağlıklı Halini Sunan Terlik Modelleri
0 525
Özellikle ayakta çalışan sağlık çalışanları, birçok açıdan Sabo terlikleri tercih ediyor. Sabo terlik terliğin çok daha ötesinde, ayak ve taban sağlığı açısından birçok alternatife birden sahip. Ayağa..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)