Menu
Your Cart

Sabomar.com Blog RSS Feed

30 Jul Diyabet ve Diyabetik Ayakkabı Nedir?
sabOmar 0 565
Şeker Hastalığı - Diyabet Nedir?Öncelikle diyabet ile şeker hastalığı aynı şeydir ve genellikle dünyada “diabetes” yani “diyabet” ismi ile anılır. İnsan vücudunda, tat olarak şekerli veya tatlı bir gı..
19 Jul Ortopedik Terlik Ve Ayakkabı
sabOmar 0 284
Ortopedik Terlik Ve AyakkabıAyağınız bulunduğu yerden şikayetçi mi? Önemli değil… Günümüzde pek çok yetişkin kadın ve erkek, markaların büyüsüne kapılarak ayakları için uygun olmayan terlik ve ayakkab..
19 Jul Ortopedik Terlikler Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir mi?
sabOmar 0 633
Ortopedik Terlikler Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir mi?Ortopedik terlik modellerinin en bilinen özelliklerinden birisi de kolayca temizlenebilmesidir. Özellikle hijyen kurallarının çok sıkı olduğu has..
18 Jul Ayak Sağlığı İhmale Gelmez!
0 201
Doç. Dr. Halit Yerebakan Anlattı;Ayakkabılarınız Çok Sıkı OlmasınÇok sıkı ayakkabılar giymek, ayak tırnaklarının kalınlaşıp deforme olabilecek kadar travma yaşamasına neden olabilir. Terli ayakkabı ma..
17 Jun Terlik Diyip Geçmeyin
0 279
Yoğun iş temposuna uyum sağlamak adına giydiğimiz terlikler sağlığımız açısından önem taşımakta. Bunun için seçeceğiniz terlik, sizin hem ihtiyacınızı karşılamalı aynı zamanda sağlığınıza uygun olmalı..
13 Jun Terlik Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 275
Sıcak yaz aylarında ayaklarımızın rahat edebilmesi için en çok tercih edilen modeller terliklerdir. Terlikler, ev içerisinde ve dışarıda gün boyu devamlı ayağımızda olduğu için modeller ve özellikleri..
27 May Sabo Terlikler Neden Tercih Edilmeli
0 613
Bu terliklerin tercih edilmelerinin en önemli nedenlerinden biri ayak sağlığını korunmasıdır. Ayak sağlığı ve temizliği temsil eden sabo terlik modelleri günümüzde geniş ürün yelpazesi ile satışa sunu..
20 May Şıklığın Sağlıklı Halini Sunan Terlik Modelleri
0 378
Özellikle ayakta çalışan sağlık çalışanları, birçok açıdan Sabo terlikleri tercih ediyor. Sabo terlik terliğin çok daha ötesinde, ayak ve taban sağlığı açısından birçok alternatife birden sahip. Ayağa..
13 May Lumberjack Castello Erkek Terlik Özelliği İle Dikkat Çekiyor
0 463
Lumberjack Castello erkek terlikleri günlük kullanımlarda erkeklere büyük kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Özel tabanı ile ayaklara büyük rahatlık sağlar. Ortopedik terlik özelliğine sahip olan Lumberja..
07 May Ameliyathanelerde Giyilen Terliklerin Özellikleri, Kalitesi ve Önemi
0 384
Ameliyathane terlikleri üzerinde bulunan atkı sayesinde ayarlanabilir ve tamamen ortopediktir. Ameliyathanelerde veya hastanenin herhangi bir bölümünde hizmet veren personeller ayak sağlığına dikkat e..
30 Apr Ayaklar Vücudun Bütün Yükünü Taşıyan Organlardır
sabOmar 0 254
Ayaklar vücudun bütün yükünü taşıyan organlardır. Bu sebeple ayak sağlığı vücudun bütün yükünü taşıdığı için son derece önemlidir. Ayak sağlığını korumanın temel koşulu kaliteli, ayak tabanını yormaya..
24 Apr Doktorlar Neden Doktor Terliğini Tercih Ediyor?
0 275
Doktorlar Neden Doktor Terliğini Tercih Ediyor?Gün içerisinde sürekli olarak ayakta durmaları nedeni ile doktorların ayaklarının rahat etmesi gerekmektedir. Bu nedenle de rahat ettikleri bir terliği g..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)