Menu
Your Cart
Kaliteli Ürünler
Kaliteli Ürünler
Sabomar'da her ihtiyaca göre bir kalite mutlaka vardır. Siz yeter ki istediğinizi belirtin, gerisi bizde!
Zamanında Teslim
Zamanında Teslim
Bizim için en önemli kavramlardan bir tanesidir zamanında teslim.
Çözüm Ortağınız
Çözüm Ortağınız
Size en hızlı ve kaliteli hizmet için tek adresiniz Sabomar.com perakende ürünlerde olduğu gibi toptan terlikte de en iyi çözüm ortağınız.
Toptan Hastane Terlikleri | Toptan Otel Personel Terlikleri | Toptan Aşçı Terlikleri
Sabo terlik, ayak yapısına en uygun olan terliklere verilen isimdir. Özellikle çok fazla ayakta çalışan ve sürekli hareket halinde olan kişiler için en ideal terlik modelidir. Ayak sağlığı için özel olarak tasarlanan sabo terlikler, özel içyapısı, deri tabanı, ayak yapısına uygun tasarlanan topuk şekli ve kapalı ön yapısı ile ayağı koruyan ve rahatlık sağlayan formdadır. Bu özellikleri ayağı terletmeyen, koku yapmayan, ayakta ağrılara sebep olmayan, ayağı yormayan, ayağı sıcak ve kuru tutan, anti bakteriyel yapısı ile egzama mantar gibi ayak rahatsızlıklarına neden olmayan terlik tipidir. Sağlık ve gıda sektörü gibi sürekli ayakta ve hareketli bir çalışma gerektiren sektörlerde sabo terlikler tercih edilir. İş sahipleri personeli için toptan sabo terlik alımı sağlayarak sağlıklı ve verimli bir çalışma hedeflerler.
İnsanlar ayakları sağlıklı ve rahat olursa çok daha verimli olarak çalışabilirler. Personelin daha iyi bir çalışma performansı sergileyebilmesi için iş sahipleri çalışanları için sabo terlikleri tercih ederler. Personelin daha verimli bir çalışma sergileyebilmesi için önemli bir kriter olan
sabo terlik için iş alanlarına toptan personel terliği sunuyoruz. Sağlık ve gıda sektörü ve oteller için özel olarak tasarladığımız personel terliklerini kullanımınıza sunuyoruz.
Kalite standartlarında üretilen personel terliklerimiz sağlam ve dayanıklı malzemeler ile üretildiğinden oldukça uzun ömürlüdür. Terliklerimizin yapısı uzun süre ayakta ve hareketli çalışan personelin çalışma şartlarına ve performansına uyumlu olacak şekilde dizayn edilir.
Sabo personel terlikleri alanında uzun yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışma anlayışımız ile toptan terlik hizmeti veriyoruz. Terliklerimiz malzeme kalitesi ve dizayn şekli ile en iyi tasarımlar olarak hazırlanıp üretiliyor. Ayak sağlığı ve rahatlığı ön planda tutularak tasarlanan sabo terliklerimiz personel terliği olarak ideal yapıdadır. Ergonomik yapısı ve üstün özellikleri ile uzun saatler ayakta hareketli olarak çalışan kişiler için en iyi kullanım olanaklarını sunar. İş sahipleri tüm personeli için toptan terlik alımında uzun ömürlü ve kaliteli sabo terlikler ile iş verimliliğini ve kapasitesini artırabilirler.

Toptan Eva Terlik

Uzun süre ayakta ve hareketli olarak çalışılan işyerleri için özel olarak tasarlanan eva terliklerimiz ile personel terliği alanında hizmet veriyoruz. Eva personel terliklerimiz yumuşak dokusu, ayak anatomisine uygun hafif yapısı, terleme ve koku yapmayan özelliği, kaymayan tabanı, kolay temizlenen anti bakteriyel yapısı ile üstün özelliklerde personel terliğidir. Toptan eva terlik imalatı ve satışı yapan firmamız gıda ve sağlık sektörü, oteller gibi gerekli işyerlerine terlik sunumu yapar. Personel terliği olarak eva terlik modellerimizden personelinize ve çalışma şartlarınıza uygun olan grubu seçerek işyerinizde iş verimliliğini ve personel performansınızı artırabilirsiniz. Beğendiğiniz terlik grubunu ve adedini belirttiğinizde kısa sürede adresinize göndeririz.
Hastane personeli çok uzun saatler ayakta ve sürekli hareketli bir tempo ile hizmet verir. Bu nedenle ayak sağlığı ve rahatlığı çok önemlidir. Hastane personeli için özel olarak tasarladığımız sabo terlik imalatı ve satışı ile hizmet veriyoruz. Hastane ortamına uygun anti bakteriyel terliklerimiz ayak sağlığını koruyan anatomik yapısı ile yumuşak ve rahat, kaymaz tabanı ile güvenli ve konforlu terliklerdir. Toptan hastane terliği hizmetimizden faydalanarak hastane personelinin daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Toptan sabo terlik avantajlarımızdan faydalanarak kalite standartlarında uzun ömürlü terlik hizmeti alabilirsiniz. Hastane personeli için ihtiyacınız olan modeli ve adetini belirttiğinizde kısa sürede adresinize göndererek hizmet veriyoruz.
Gıda sektöründe çalışan personel uzun saatler ayakta ve hareketli bir çalışma sergiler. Bu nedenle ayak sağlığı ve rahatlığı oldukça önemlidir. Firmamız tarafından özel olarak tasarlanıp en kaliteli malzeme ile gıda sektörü için özel olarak üretilen yemekhane terliği bu alanda en ideal seçim olacaktır. Toptan yemekhane terliği olarak sunduğumuz üstün özellikli terliklerimiz, özel içyapısı, deri tabanı, ayak şekline göre dizayn edilen topuk yapısı ve ayağın üstünü kaplayan tasarımı ile yemekhane personeline özel tasarlanır. Anti bakteriyel yapısı ile mikrop ve bakteri barındırmayan terliklerimiz gıda sektörü için çok uygundur. Aşçı terliği ve tüm personele uygun terliklerimiz ile gıda sektörüne özel toptan terlik imalatı ile hizmetinizdeyiz.

Bize Mesaj Bırakınız

Doğrulama Kodu

Toptan Personel Terlik

.