Menu
Your Cart

Berkemann

Berkemann Sabo Terlik Ürünleri

Ayaklar, hayat boyunca en çok dikkat edilmesi gereken ve sağlık açısından en fazla önem verilmesi gereken organlardan bir tanesidir. Vücutta bulunan bütün organlarla bağlantısı bulunan sinir uçları ayaklarda yer alır. Ayaklara sağlıklı bakılmadığı sürece diğer organların da zarar görmesi an meselesidir. Bu gibi sağlık sorunlarına karşı önlem almak için mutlaka ayaklara iyi bakılması, kaliteli ayakkabı ve terlik seçimleri yapılmalıdır. Burada devreye giren Berkemann markasına ait olan sabo terlikler ve ayakkabılar sayesinde, ayaklarınızı çok daha rahat bir şekilde kullanabilir ve sağlığınızı daha uzun süre korumaya devam edebilirsiniz. Özellikle gıda ve sağlık sektöründe sık sık yer verilen sabo terlik modelleri, Berkemann markası tarafından sizlere en kaliteli şekilde sunuluyor. Özellikle de günlük kullanıma son derece uygun olan sabo terlik modelleri, çoğu zaman hemşire terliği ya da doktor terliği olarak da adlandırılır.

 

En Kaliteli Sabo Terlik Modelleri Berkemann İle Sizlerle

Alanında en kaliteli şekilde sabo terlik modellerini sunan Berkemann markası, terliklerini özel olarak üretiyor. Ayakların ve ayaklarda yer alan sinir uçlarının hasar görmemesi ve gün boyu ayakların çok daha rahat hissetmesi için sabo terlik modelleri kullanımı en uygun olan modellerdir. Desenli modellerden düz renk modellere, yaylı modellerden bağcıklı modellere, desensiz modellerden delikli modellere ve daha pek çok modele varana kadar çeşitli modellere Berkemann sabo terlik modelleri içerisinden ulaşabilirsiniz. Taban seçiminden üst kısım seçimine, kullanılan deri ve kumaşların seçiminden numara seçimine ve terliklerin üretim aşamasına varana kadar her alanda en kaliteli şekilde üretimine devam eden Berkemann, en ergonomik görünümler sunmaya da devam ediyor.

 

Sabo Terlik Modelleri Her Alanda Kullanılabilir

Berkemann markasına ait olan ve alanında en kaliteli terlik modelleri olarak kabul edilen sabo terlik modelleri, günlük hayatta daha rahat hareket edebilmenize olanak sunuyor. Hemşireler, doktorlar, aşçılar, sağlık personelleri, temizlik personelleri tarafından, otel çalışanları ve hatta fabrika çalışanları tarafından da tercih edilen terlikler iş güvenliği açısından son derece önemli terliklerdir. Ortopedik tabana sahip olan bu terlik modelleri, hem erkekler hem de kadınlar tarafından farklı renk seçenekleri ile rahatlıkla giyilebiliyor.

 

Berkemann Sabo Terlik Modelleri Terlemeyi Önler

Berkemann sabo terlik modelleri kullanıldıkları süre boyunca ayakların terlemesini önler. Kaymaz tabana sahip olan bu terlik modelleri tüm zeminler üzerinde de rahatlıkla tercih edilir. Kullanımı oldukça hafif olan ve tüm bileşenleri kaliteli şekilde bir araya getirilen sabo terlik modelleri, ayakların rahat etmesini sağlıyor ve böylece ayakların anatomik yapısında bozulmalar meydana gelmiyor. Farklı renk seçenekleri, desen seçenekleri ve açık ya da kapalı modelleri ile dikkat çekmeye devam eden sabo terlik modelleri ile ayak sağlığınızı korumaya devam edebilirsiniz. 

 

Berkemann Berkoflex Max Erkek Aşçı TerlikAşçı terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Berkoflex Max Erkek Aşçı Terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadec..
857,52TL
Vergiler Hariç:794,00TL
Berkemann Terlik Berkoflex Max Erkek Sabo TerlikSabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece sabo ..
857,52TL
Vergiler Hariç:794,00TL
Berkemann Berkoflex Max Erkek Sabo TerlikSabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Berkoflex Max Erkek Sabo Terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadec..
857,52TL
Vergiler Hariç:794,00TL
Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-277Sabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek...
792,72TL
Vergiler Hariç:734,00TL
Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik CB-1007-903Sabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece..
792,72TL
Vergiler Hariç:734,00TL
Berkemann HELIANE Bayan Kırmızı Sabo Terlik - 3457 Sabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sade..
789,48TL
Vergiler Hariç:731,00TL
Berkemann HELIANE Bayan Mavi Sabo Terlik - 3457 Sabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece ..
789,48TL
Vergiler Hariç:731,00TL
Berkemann Bayan Sabo TerlikSabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece sabo terlik modelleri üzer..
798,99TL
Vergiler Hariç:739,81TL
Berkemann Aşçı TerlikAşçı terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan Aşçı terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece Aşçı terlik model..
675,00TL
Vergiler Hariç:625,00TL
Berkemann Erkek  Sabo TerlikSabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece sabo terlik modeller..
675,00TL
Vergiler Hariç:625,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)