Menu
Your Cart

Crocs Terlik

Crocs terlikler tamamen özel plastik yapılı malzemesiyle sabomar.com’da! Crocs terlikler esnak yapısıyla ayağı sarıyor ve yastık üzerinde yürüyormuş gibi his veriyor. Crocs terlikler hammaddesi antibakteriyel olup uzun süreli giymelerde ne ter ne de koku yapar. Onlarca renk çeşidiyle size en uygun crocs terlik adresi sabomar.com'da!Sitemiz sabomar.com, SSL sertifikasına sahip bir sitedir. Ürünlerimiz belirli markalarında , kırılmaya ve çatlamaya karşı 6 ay garantisi bulunmaktadır. Kargolama süresi markaya ve ürün modeline göre değişmektedir. En kaliteli ve rahat sabo terlik modelleri sadece Sabomar.com'da!

Beyaz - Yeşil Gezer Eva Taban TerlikBeyaz - Yeşil Gezer Eva taban terlik son derece ortopedik ve rahat bir terlik modelidir. Pek çok açıdan sitemizde bulunan ve “işyeri terliği” “işyeri terliği” olarak anılan sabo terlik modellerine son derece benzeyen Beyaz - Yeşil Gezer Eva Taban Terlik modelleri ..
36,68TL
Vergiler Hariç:33,96TL
Haki Gezer Eva Taban TerlikHaki Gezer Eva taban terlik son derece ortopedik ve rahat bir terlik modelidir. Pek çok açıdan sitemizde bulunan ve “işyeri terliği” “işyeri terliği” olarak anılan sabo terlik modellerine son derece benzeyen Haki Gezer Eva Taban Terlik modelleri bu isimlerini özel tab..
36,68TL
Vergiler Hariç:33,96TL
Lacivert - Mavi Gezer Eva Taban TerlikLacivert - Mavi Gezer Eva taban terlik son derece ortopedik ve rahat bir terlik modelidir. Pek çok açıdan sitemizde bulunan ve “işyeri terliği” “işyeri terliği” olarak anılan sabo terlik modellerine son derece benzeyen Lacivert - Mavi Gezer Eva Taban Terlik mode..
36,68TL
Vergiler Hariç:33,96TL
 Prodexy EVA Crocs TerlikPek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs&n..
44,40TL
Vergiler Hariç:41,11TL
Prodexy EVA Crocs TerlikPek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs ..
44,40TL
Vergiler Hariç:41,11TL
Prodexy EVA Crocs TerlikPek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs  T..
44,40TL
Vergiler Hariç:41,11TL
Prodexy EVA Crocs TerlikPek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs  T..
44,40TL
Vergiler Hariç:41,11TL
 Prodexy EVA Crocs TerlikPek çok açıdankoforlu olan ve özellikle “işyeri terliğ, veya  hemşire terliği  ” olarak Prodexy Eva Taban Crocs  Terlik modelleri bu isimlerini özel taban yapısından alırlar. Tamamen yüksek kaliteli poliüretan malzemeden üretilen Prodexy Eva Taban Crocs&n..
44,40TL
Vergiler Hariç:41,11TL
Beyaz - Pembe Gezer Eva Crocs TerlikBeyaz - Pembe Gezer Eva taban terlik son derece ortopedik ve rahat bir terlik modelidir. Pek çok açıdan sitemizde bulunan ve “işyeri terliği” “işyeri terliği” olarak anılan sabo terlik modellerine son derece benzeyen Beyaz - Pembe Gezer Eva Taban Terlik modelleri ..
34,50TL
Vergiler Hariç:31,94TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Crocs Terlik - Hemşire Terliği
Crocs, terlik pazarındaki hayatına ilk olarak kendi ayırt edici özellikleri olan bir terlik markası olarak çıktı. Daha sonra, benzer modelli terlikleri tanımlamak için kullanılan Crocs, dünyada milyonlarca kişinin kullandığı bir terlik markasıdır. Crocs Terlik'in rahatlatıcı etkisi terlik modelinin özellikle ülkemizde sıklıkla kullanılmasına neden olmuştur. Ayağı sardığı için ve kaliteli malzemeden üretildiği için bu terlik modeli ülkemizde özellikle uzun saatler ayakta mesai harcayan tıp fakültesi öğretim görevlileri ve asistanlar tarafından kullanılırlar.

Crocs Terlik ile Sabo Terlik benzer bir kadere sahipler. İki terlik de ergonomik ve ortopedik fayda sağladıkları için "hastane terliği" ve benzeri isimlerle anılmayı başarmışlardır. Buna ek olarak Sabo Terlik ve Crocs terlik, uzun saatler ayağınızda bulunmasına karşın ayağı sıkmayan, nefes almasını sağlayan ve rahat oluşlarıyla bugün pek çok meslek grubu tarafından tercih edilmektedirler. Belki de bu yüzden Crocs Terlik, piyasaya çıktıktan kısa zaman sonra pek çok kişi tarafından "doktor terliği" "hemşire terliği" gibi isimlerle anılmaya başlandı. Sağlık ve medikal sektöründe çalışanların imdadına yetişen bu harika terlik modelini özel ve güzel kılan nedir, gelin isterseniz birlikte bakalım.

Crocs Terlik Özellikleri:
Crocs Terlik modeli, pek çok açıdan sabo terlik ile benzer tasarım özellikleri taşır. İlk olarak terliğin ön kısmı tıpkı sabo terlik gibi kapalıdır. Kapalı olan bu kısmın üzerinde bulunan büyük delikler, ayakların ve özellikle parmak aralarının nefes almasını sağlar ve kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca Crocs Terlik çeşitlerinin arkasında bulunan kısım, terliğin ayağınızdan kaymasına mani olur. Crocs Terlik aynı zamanda ıslak zeminde kaymayan ve taban malzemesi olarak mantar ve benzeri yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı bir terlik modelidir. Ayağı sarar ve ortopedik oluşuyla sizi rahat ettirir. Sitemiz sabomar.com adresinden Crocs  Betula gibi farklı Crocs Terlik çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki terlik modelleri tamamen orijinal olup, kaliteli malzemelerden üretilmişlerdir ve ayağınızı rahat ettirirler.

Hijyen Ve Rahatlık İçin Crocs Terlik

Belirli işletmelerde, genellikle sağlık ve üretim hane içeren yerlerde, hijyen ve sanitasyon kurallarını korumak adına belirli önlemler alınmaktadır. İş yerine özel kıyafetler, terlikler, aksesuarlar ve yapılan işe özel kurallar iş çeşidine göre belirlenmektedir. Dışarıdan içeriye her hangi bir kiri veya dış organizmayı taşımamak adına sabo terlik ve crocs terlikler kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan sabo terliklerin yerini artık daha konforlu ve kullanımı rahat olan crocs terlik almaya başlamıştır.

Özel Terliklerin Kullanım Alanları?

Hijyen amacı ile rahatlık amacı ile ve kullanım kolaylığı amacı ile crocs terlikler tercih edilebilmektedir. Ergonomik yapısı itibari ile uzun süreli ayakta kalma durumlarında dahi ağrıları en aza indiren bir özelliktedir. Yumuşak yapısı ile yürüyüş esnasında batma ve yorgunluk hissini en aza indirir. İşletmelerin özelliği gereği sağlık kuruluşlarında, gıda işletmelerinde, üretim fabrikalarında, catering yapan iş yerlerinde, laboratuvar ve benzeri işletmelerde iç ve dış alan kıyafetleri özellikle çalışanlar için ayrı olmalıdır. İçeride tercih edilen terlik çeşitlerinden biri olan crocs terlikler hem gün boyu ayakta çalışan kişiler için kolaylık ve konfor sağlamaktadır hem de hijyenik kuralların yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Crocs Terlik Modelleri ve Özellikleri

Crocs Terlik Modelleri nin Topuk Bandı Terliğin Ayağınızdan Kaymasını Önler
Crocs terlikler ergonomik yapıya sahiptirler. Her ayak şekli için rahatlık sağlayan özelliktedirler. Taban yapıları itibari ile kaygan zeminlerde dahi yere tutunma özelliği göstermektedir. Tırtıklı bir tabana sahiptir. Ayağı rahatsız etmeden yol tutuşunu arttırmak amacı ile yapılmıştır. Ayağı sararak rahatlık sağlamaktadır. Ortopedik özelliğe sahip terliklerdir. Ayağın gün içerisinde tamamen kapalı kalmasını önleyerek hava almasını sağlamaktadır. Üst ve yan taraflarında belirli büyüklerde rahatsız etmeyecek şekilde delikler bulunmaktadır. Bunlar sayesinde hem ayağınız bütün gün kapalı kalmaz hem de hava alarak koku oluşumu engellenir. Estetik açıdan da hoş bir görüntü oluşmaktadır. Arka bandının hareketli yapıda olması ile hem terlik hem de ayakkabı görünümüne kavuşmanızı sağlar. Hareketli bir iş hayatına sahip olanlar için ayağınızdan çıkmasını istemiyorsanız arka bandı kullanarak ayakkabı şekline getirebilirsiniz. Bu bant ayağın terlik içerisinde kaymasını önlemek amacı ile yapılmıştır. Kullanımı tamamen kişi isteğine bağlıdır. İstediğiniz renk ve özellikte birçok çeşidi bulunmaktadır.

Crocs Terlik Özellikleri Niçin Önemli?

Crocs Terlik Modelleri Çok Farklı Renklere Sahip Olabilirler
Crocs Terlik aslında pek çok açıdan bir sabo terlik modeli. Terliğin başarılı ve pratik kalmasını sağlayan önemli özelliklerin tümü bir sabo terlik modelinde zaten bulunuyor. Nedir bu özellikler? Öncelikle crocs terlik hafif malzemeden üretilmiştir. Sitemizdeki diğer sabo terlik modelleri gibi ön kısmı kapalı olan Crocs Terlik çeşitleri aynı zamanda bir topuk bandına sahiptir. Bu da terliklerin ayaktan çıkmasını son derece zor bir hale getirir. Ortopedik tabana sahip olan bu sayede uzun mesailerin vazgeçilmezlerinden birisi olan Crocs Terlik, bu özelliğiyle tıpkı "hemşire terliği", "doktor terliği" ve benzeri isimlerle anılan sabo terlik modellerine oldukça benzerler. Farklı renk seçeneklerine sahip olan crocs terlik çeşitleri nefes alan ön kısımları, ortopedik tabanları, üretildikleri hafif malzemeler bakımından son derece popüler olan terlik modelleridir ve sabo terlik modellerinin kullanıldıkları hemen her yerde kullanılırlar.

Peki crocs terlik ve sabo terlik modellerini birbirinden ayıran şey nedir? Ya da sorumuzu biraz daha farklı bir şekilde soralım; crocs terlik modellerini sabo terlik çeşitlerinden farklı kılan özellikler var mıdır? Şayet böyle özellikler varsa bunlar nelerdir? Aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi temel olarak bir sabo terlik ve crocs terlik modelini birbirinden ayıran çok bir şey yok. Ancak crocslar çeşitlerinin topuk bandı kısımları ve diğer artıları bu terlikleri çok daha kullanışlı ve popüler kılmaktadır. Sitemizden farklı renk seçeneklerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz crocs terlik çeşitleri kaymaz tabanları sayesinde terlikler ayaklarınızdayken tempolu yürümenize de olanak verir. Tüm bu özelliklerinden dolayı crocslar bir sabo terlik modelinden biraz daha popüler ve pratik bir terlik modeli olarak karşımıza çıkar.

Sitemizden de ulaşabileceğiniz crocs terlik modelleri tüm bu özelliklerine ek olarak aynı zamanda sadece kaliteli poliüretan malzeme kullanılarak üretilirler. Her ne kadar sabo terlik modelleri arasında da bu maddeye rastlanıyor olsa da, crocs modelleri için genellikle başka bir malzeme kullanılmaz. Eğer siz de hafif ve pratik crocs çeşitlerine ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken siztemizden sipariş vermek.