Crocs Terlik

Crocs Terlik

Crocs, terlik pazarındaki hayatına ilk olarak kendi ayırt edici özellikleri olan bir terlik markası olarak çıktı. Daha sonra, benzer modelli terlikleri tanımlamak için kullanılan Crocs, dünyada milyonlarca kişinin kullandığı bir terlik markasıdır. Crocs Terlik'in rahatlatıcı etkisi terlik modelinin özellikle ülkemizde sıklıkla kullanılmasına neden olmuştur. Ayağı sardığı için ve kaliteli malzemeden üretildiği için bu terlik modeli ülkemizde özellikle uzun saatler ayakta mesai harcayan tıp fakültesi öğretim görevlileri ve asistanlar tarafından kullanılırlar.

Crocs Terlik ile Sabo Terlik benzer bir kadere sahipler. İki terlik de ergonomik ve ortopedik fayda sağladıkları için "hastane terliği" ve benzeri isimlerle anılmayı başarmışlardır. Buna ek olarak Sabo Terlik ve Crocs terlik, uzun saatler ayağınızda bulunmasına karşın ayağı sıkmayan, nefes almasını sağlayan ve rahat oluşlarıyla bugün pek çok meslek grubu tarafından tercih edilmektedirler. Belki de bu yüzden Crocs Terlik, piyasaya çıktıktan kısa zaman sonra pek çok kişi tarafından "doktor terliği" "hemşire terliği" gibi isimlerle anılmaya başlandı. Sağlık ve medikal sektöründe çalışanların imdadına yetişen bu harika terlik modelini özel ve güzel kılan nedir, gelin isterseniz birlikte bakalım.


Crocs Terlik Özellikleri:

Crocs Terlik modeli, pek çok açıdan sabo terlik ile benzer tasarım özellikleri taşır. İlk olarak terliğin ön kısmı tıpkı sabo terlik gibi kapalıdır. Kapalı olan bu kısmın üzerinde bulunan büyük delikler, ayakların ve özellikle parmak aralarının nefes almasını sağlar ve kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca Crocs Terlik çeşitlerinin arkasında bulunan kısım, terliğin ayağınızdan kaymasına mani olur. Crocs Terlik aynı zamanda ıslak zeminde kaymayan ve taban malzemesi olarak mantar ve benzeri yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı bir terlik modelidir. Ayağı sarar ve ortopedik oluşuyla sizi rahat ettirir. Sitemiz sabomar.com adresinden Crocs  Betula gibi farklı Crocs Terlik çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki terlik modelleri tamamen orijinal olup, kaliteli malzemelerden üretilmişlerdir ve ayağınızı rahat ettirirler.

Göster:
Sırala: