Menu
Your Cart

Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-903

Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-903
Görüntülenme: 10084
574,75TL

Renk Seçiniz

Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-277
Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-436
Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007-903

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Berkemann , Bayan , Sabo Terlik

Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik CB-1007-903

Sabo terlik dünyasının en sevilen en kaliteli terlik modellerinden bir tanesi olan Berkemann kalitesi şimdi bayanların hizmetinde. Berkemann Bayan sabo terlik modelleri erkeklerin olduğu gibi şimdi de bayanların ayaklarını rahat ettirecek. Sadece sabo terlik modelleri üzerine yoğunlaşmış olan sitemizden sipariş verebilir ve Berkemann kalitesini yaşamaya şimdi başlayabilirsiniz.

Berkemann Sabo Terlik modellerinin en sevilen en beğenilen taraflarından bir tanesi de günün her saati kullanılabiliyor olmasıdır. Renkleri, rahatlığı ve diğer özellikleriyle son derece kullanışlı ve rahat bir terlik olma özelliği taşıyan Berkemann Sabo Terlik, farklı çeşitleriyle sizi sitemizde bekliyor. Özellikle hemşire, bayan doktor, bayan eczacı, yemekhane çalışanı, iş yeri çalışanları için üretilmiş olan Berkemann Sabo Terlik modelleri sitemiz sabomar.com’da. Şimdi sipariş verebilir ve dilediğiniz terlik modelinden istediğinizi seçebilirsiniz. Berkemann Bayan Sabo Terlik farklı internet sitelerinde berkemann ortopedik terlik, berkemann sabo terlik, berkemann bayan terlik gibi isimlerle anılırlar. Bu terlik modellerinin en önemli artılarından birisi son derece kullanışlı olmalarıdır. Farklı renk seçeneklerinden dilediğiniz Berkemann Bayan Sabo Terlik modellerinden istediğinizi seçmek isterseniz şimdi sipariş vermeniz yeterli.Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik Özellikleri:

  • Berkemann Bayan Sabo Terlik Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Bir Ortopedik Sabo Terlik Modelidir.
  • Berkemann Bayan Terlik, Terletmeyen Kaymaz Bir Tabana Sahiptir.
  • Berkemann Bayan Sabo Terlik, Hafiftir Ve Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir.
  • Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007   Farklı Renk Seçeneklerine Sahiptir.
  • Berkemann Franziska Bayan Sabo Terlik - CB-1007   Ortopediktir Ve Anatomik Yapısıyla Ayağınızın Rahat Etmesini Sağlar.Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu