Menu
Your Cart

ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik

ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik
Görüntülenme: 1921
121,62TL
Vergiler Hariç: 112,61TL

Renk Seçiniz

Beyaz Bayan Sabo Terlik
Kırmızı Sabo Terlik
Lacivert Sabo Terlik
Mavi Sabo Terlik
Pembe Sabo Terlik
Turuncu Sabo Terlik

Mevcut Seçenekler:

ByGuru Kırmızı Bayan Sabo Terlik

ByGuru Kırmızı Bayan  Sabo Terlik , iç katman hakiki deri, dış katmanı PVC dir. Byguru Güneş Biyeli Lacivert Sabo Terlikler Hemşire TerliğiAşçı Terliği olarak da geçer. Ürün çift katmandan oluşmaktadır.  İç tabanı tam anatomik taban fusfetlidir. Poliüretan tabandan oluşmaktaktadır. Bu özelliği sayesinde ayağınızı gün boyunca  dinlendirir ve ayağınızdaki sinir damarlarınızda  kan dolaşımını hızlandırır. Güneş Biyeli Lacivert Sabo Modeli ByGuru sabonun biyeli modellerindendir. ByGuru sabo terlik ter emici özelliğe sahip olan  iç astarı ve tabanı sayesinde ayağınızda oluşabilecek koku ve terlemeyi engeller. ByGuru sabo terliği ayaktaki önemli taşıyıcı noktaları desteklediği için yürüyüşü rahatlatıcı özelliği vardır. Ter, nem ve kokuyu elimine eden karbon filtreli özel lateks katmanı üzerindeki  keyifli, hijyenik yürüme konforu sağlar. Lüksü ve  kendinizi  iyi hissetmenizi sağlayacak rahatlığı buluşturmak için tasarlanmıştır. Eklemlere binen yükü azaltır ayak tabanına basıncı yayar. ByGuru sabo terlikleri  vücudun tüm yükünü gün boyu gün süren yoğun tempoda ihtiyacınız olan enerjiyi dengelemenizi sağlar. ByGuru sabo terlik suni deriden imal edilmiş olduğundan ürünleri ıslak ve sulu ortamlarda giyilmesi deride deformasyon ve çatlaklara neden olduğu için bu ortamlarda kullanılması tavsiye edilmez. Sabo terliklerinizi kesinlikle çamaşır  makinesinde  yıkamayınız. ByGuru Sabo Terlik altı ay garantilidir. Özel  malzemelerle üretilen ByGuru terlikleri için gerekli tüm bilgiyi uzman satış sorumlusu yetkililerimizden alabilirsiniz.

 - ByGuru Sabo Terlik modelleri, ortopedik ve ayak anatomisine uygun olan bir terlik üründür. Bu sabo terlik modeli, kullanıldıkça ayağınızın şeklini alarak son derece ergonomik bir görünüm sergiler. Ayaklarınızı koruyan kapalı bir ön kısma sahiptir. 

- Kapalı ön kısım, üzerindeki delikler sayesinde ayak önü ve parmaklarınız nefes alır ve ayakları tehdit eden bakterilerin oluşmasını ve kötü kokulara izin vermez.

- Uzun süre ayakta duran çalışanlar için Özel olarak tasarlanan sabo terlikler,  iç yapısı, deri tabanı, ayak yapısına uygun tasarlanan topuk şekli ve kapalı ön yapısı ile ayağı koruyan ve rahatlık sağlayan formdadır. Ayağı yormayan, ayağı sıcak ve kuru tutan, anti bakteriyel yapısı ile egzama mantar gibi ayak rahatsızlıklarına neden olmayan terlik tipidir.

- Ayak sürekli hareket halinde olduğu için ter bezleri sürekli çalışır. Ter bezi, bakterilerin oluşumuna sebep olur ve ayaklarınızın hijyenine dikkat etmediğinizde ve onları havalandırmadığınız da ayaklarınızda kolayca bakteri oluşabilir. Sabo terlikler bunun önüne geçer.

- Bu terlikler ayaklarda sıklıkla meydana gelen bir problem olan varisleri kısmen önler ve daha sağlıklı bir yürüyüş sağlar. 

- Ergonomik yapısı ve üstün özellikleri ile uzun saatler ayakta hareketli olarak çalışan kişiler için en iyi kullanım olanaklarını sunar.

-Hastaneler, restoranlar, lokanta ve yemekhaneler ile otel personelleri gibi harekeli bir çalışma gerektiren sektörlerde sabo terlikler özellikle tercih edilir.  

-Kalite standartlarında üretilen personel terlikleri sağlam ve dayanıklı malzemeler ile üretildiğinden oldukça uzun ömürlüdür.


ByGuru Sabo Terlik Ürün Özellikleri

  • Üst Saya: Düz Deri
  • Üst Saya Katmanları: Tek Katman Hakiki
  • Taban: Poliüretan
  • İç taban: Tam Anatomik taban fuspetli
  • Fuspeti: Belgeli 7 Nokta taban fuspeti
  • Temizleme: Hafif Nemli Bezle , Parlatıcı Süngerle 
  • Steril Edilebilme: Yalnızca Etilen Oksit ile 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi